a

ŞİMDİ ANLAŞILDI MI ?

Onların samimiyetinden istifade edenlerin daha öncede böylelerini kullanarak koca OSMANLI’YI nasıl paramparça ettiklerini de MİLLİ TARİHİ yazanlardan öğreniyoruz.

 

Son günlerde ülkemizin gündemini muhalefetin Cumhurbaşkanı adayının kim olacağı meşgul ediyor, birde sözde özgür gazeteci ismini kullanan birilerinin ABD Vakıflarından aldıkları fonlar meşgul ediyor.

MİLLET İTTİFAKINDA herkes şu aday yok şu aday, hayır hayır şu öne çıkıyor derken SON yazımızda ne demiştik;

Geçin beyler geçin,
MİLLET İTTİFAKINDA Cumhurbaşkanı adayını KILIÇDAROĞLUNUN İç ve Dış DOSTLAR dedikleri(ABD ve içerideki uzantılı dostları) belirleyecek. O güne kadarsa kamuoyu hem oyalanacak, hem de kontrol dışına çıkan adaylar saf dışı edilmesi için şartlar oluşturulacak.

İşte böyle ABD‘nin aday göstereceği ve ABD fonları ile beslenen (sözde) ÖZGÜR GAZETECİLER tarafından desteklenen bir Cumhurbaşkanı adayının da,

“Ülkemizin menfaatlerine odaklanmasını ve halkın refahı ve güvenliği ile dertlenmesini (tıpkı 2001 öncesi siyasilerin çoğunda olduğu gibi ) beklememeliyiz.

Bu ismin 2001 öncesi siyasileri gibi sadece emredersin demeyi becereceğini ve ülkeyi ekonomik ve güvenlikte yeniden kaosa sürükleyeceğini görebiliriz” demiştik.

Şimdiden aday diye ismi gündeme getirilmek istenen CHP’li HATAY Büyükşehir Belediye Başkanı LÜTFÜ SAVAŞ ’da(espri yaptım diye partisinden gelen tepkileri yumuşatmaya çalışsa da),
“Kimin ismi ön plana çıkarılıyorsa onun durumu tehlike arz ediyor, onu yiyelim demektir. Ben, bunun için hiçbir şeye aday değilim” ifadesini kullandı.

Devamında LÜTFÜ SAVAŞ, “CHP ’ de Cumhurbaşkanlığı adaylığı sadece başarıyla, birikimle olmuyor;

ULUSAL ve ULUSLAR ARASI KARAR VERİCİLERİN işaret edeceği bir isimi aday yapacaklar.” dedi.

Haklı çıkmak egomuzu besler ama ben hala CHP’nin koltuk değnekliğini yapan ve kendilerini MİLLİYETÇİ ve MUHAFAZAKAR olarak sunan PARTİLERİN samimiyetle inanmış olan partililerine üzülüyorum.

Onların samimiyetinden istifade edenlerin daha öncede böylelerini kullanarak koca OSMANLI’YI nasıl paramparça ettiklerini de MİLLİ TARİHİ yazanlardan öğreniyoruz.

ABD’nin ülkemizde yönlendirmede kullandığı bazı kritik Sivil Toplum Vakıflarının listelerinden,
MİLLET İTTİFAKINI ayakta tutmakla görevli güya kendilerine ÖZGÜR GAZETECİ adını koyanlar tarafından MİLYONLARCA DOLAR’IN nasıl fonlandığını anlayabiliyoruz.
Fonlardan nemalanan, adı ÖZGÜR GAZETECİLER olarak anılan bu kesimin 6 ayda bir fon aldıklarına raporları sunmasının mecburi olması da ibretlik bir durum.

Biz bu olup biteni iyi analiz edip, iş işten geçmeden dış mihraklarla kol kola ülkemizin Cumhurbaşkanına diz çöktürenlere hizmet edenlerden olmayarak, görünürde CHP’nin organizesinde ama ABD’nin emrindeki bir aday uğruna BÖLGESEL LİDERLİĞİ ELİNE ALMIŞ ülkemizi tekrar EMPERYALİSTLERİN önünde diz çöktürmeyelim.

 

Yazan: Abdullah Demir

0 0 0 0 0 0
reklam
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

YOL AYRIMI

reklam
reklam

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0
reklam
reklam
r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.