a

Bu konseyden çok şey bekleniyor…

Her kongre zamanı geldiğinde adı ön plana çıkan ve icraat anlamında şehrin önünü açacak olan projelerle konuşulan “Zonguldak Kent Konseyi” seçimini bu defa kazanan Prof. Dr. Hakan Kutoğlu oldu.

Bilgili, kültürlü, akıllı ve proje insanı olarak da bilinen Hakan Kutoğlu ve ekibi seçim kazanma zaferinin ardından ziyaretlerini de tamamladı, gittiği her ziyaretinde yaptıklarını ve yapacaklarını anlattı. Hakan beyin yönetim kurulundaki her bireyin de şehre çok katkıda bulunacağını da ifade etmek lazım. Tanıdığımız kadarıyla hepsi de değerli arkadaşlar ve bu anlamda buradan bir kere daha başarılar diliyoruz.

Kent Konseyi Başkanı Hakan Kutoğlu, Başkanı olduğum Karaelmas Gazeteciler Derneği (KGD) ve aynı zamanda da İMZA Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni olarak bizleri ziyaretinde çok güzel sözlerle içimizi ısıttı. Kendisine de söyledim, “Bu şehir hizmete aç ve sizler hep birlikte çok güzel hizmetler vermeye, katkı sağlamaya mecbursunuz” dedim. Çünkü, daha önceki yönetimlerin bu şehre pek fazla katkısı olmadığının da altını çizdim.

İşte bu yüzden kent konseyi yönetiminin fotoğrafını konuşturduğumda, “Zonguldak’a güzel projelerle gelin, hizmet edin sizden beklenen budur.”

Haber: Foto-Yorum: Mustafa Emen.

0 0 0 0 0 0
reklam
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Tuvalet değil mikrop yuvası..

reklam
reklam

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0
reklam
reklam
r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.