a

Vali Takipte. Havaalanı pisti uzatma işi bitmek üzere…

Vali Takipte. Havaalanı pisti uzatma işi bitmek üzere…

Yıllardır artık kabak tadı veren Zonguldak Hava alanı ile ilgili gündemde tutulan pist mesafe işi yapılan kalıcı çalışmalar sonucu hallediliyor. Uçakların sağlıklı şekilde inebilmesi için pistin kısa oluşu bahanesi de artık sonuca bağlanıyor ve pistin uzama işindeki sorun da çözüldü. Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz bu iş yakından takip ederek bizzat yerine giderek çalışmaları yakından takip ederek yetkililerden bilgi alıyor ve son yapılan Havaalanı ziyaretinde ise Vali Mustafa Tutulmaz, pist uzatma çalışması biten, pist genişletme çalışmalarında da dolgu işleri tamamlanmak üzere olan, betonlama çalışmasına başlanan Zonguldak havaalanında incelemelerde bulundu. Çalışmalar konusunda detaylı bilgi aldı.

Fotoğrafı konuşturduğumuzda her zaman ifade ettiğimiz üzere Vali Mustafa Tutulmaz’ın Zonguldak’ta göreve başladığından itibaren tüm aksaklıklara dokunuşları çözüm noktasında sihirli el gibi işi çözmeye yetiyor ve böylelikle Zonguldak sorunlarını bir bir hallediyor.

İşte bunlardan biri de Havaalanı pist sorunu artık sorun olmayacak ve uçaklar rahatlıkla inip kalkabilecek. Ne demişler “İş bilenin kılıç kuşananın.”

Fotoğraflar konuşursa: Haber-Yorum: Mustafa Emen

 

0 0 0 0 0 0
reklam
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Yine başa döndük. Dersimiz Korana…

reklam
reklam

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0
reklam
reklam
r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.