a

Sözün bittiği yer ve Vali Bektaş…

Malum konumuz Korana. Bu ölümcül virüs tüm dünyanın başına bela oldu. Çin’de başladı ülkemize kadar girdi. Tüm şehirlerimizde olduğu gibi Zonguldak’ı da korku sardı. Yetkililer vatandaşları evlerinde tutmak için elinden geleni yapıyor ama dinleyen kim.

Duyuyorlar, biliyorlar, kulak arkasına atıyorlar.

İşin ciddiyetinde değiller.

Korana ne zaman kapıdan içeri girer, ocaklara ateş düşürür işte o zaman ah-vah demenin kime ne faydası olur.

İşte bu durumun ne kadar ciddi olduğunu şehrin en üst düzey ismi Vali Erdoğan Bektaş vatandaşın ayağına kadar giderek durumu anlatıyor ve halk da Vali’yi dinliyor veya dinler gibi yapıyor. Sayın Vali oradan ayrılıyor ve aynı tas, aynı hamam misali herkes yine kendi yaşantısına dönüyor.

Aslında sayın Vali’nin anlattığı o ciddi konu sözün bittiği yerdir. Şehrin Valisi caddede sokakta dolaşıp vatandaşına ölümcül virüsün ne kadar tehlikeli olduğunu anlatıyorsa bundan alınması gereken dersler vardır.

Fotoğrafı konuşturduğumuzda işte Vali Erdoğan Bektaş Zonguldak caddelerinde virüsü anlatıyor ve vatandaşına “Evlerinizden çıkmayın” diyor. Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna bile az demişler.

FOTOĞRAFLAR KONUŞURSA

HABER: MUSTAFA EMEN

0 0 0 0 0 0
reklam
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Korku, endişe ve panik KORANA…

reklam
reklam

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0
reklam
reklam
r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.