a

“84 Yıllık Güçlü Geçmiş, Yeni Nesillere Aktarılacak”

84 yıldır Türk demir ve çelik sektöründe faaliyetlerini sürdüren KARDEMİR, her geçen gün kurumsallaşan yapısı ile çalışmalarına devam ediyor. Eğitim Müdürlüğünün başlattığı ve geçtiğimiz günlerde tamamladığı “Kardemir Gelişim Elçileri Programı”, ilk mezunlarını verdi.

Kardemir Gelişim Elçileri Programı’nda farklı ünitelerden çalışanlar, daha sürdürülebilir bir eğitim ve gelişim döngüsü yaratma amacı ile eğitimler almakta; tecrübe ve bilgi birikiminin aktarılması ve kurumsal hafızanın güçlendirilmesi adına desteklenmektedirler. Gelişim Elçisi olarak programdan mezun olmaya hak kazanan çalışanlar, şirketin eğitim programları çerçevesinde mevcut çalışanlara ve Kardemir Ailesi’ne yeni katılacak kişilere iç eğitmen sıfatı ile eğitimler verecektir.

Otuz dokuz çalışanın başarı belgesi ile şirket yöneticileri tarafından ödüllendirildiği mezuniyet programında, Gelişim Elçilerimize rozet ve eğitici setleri de verildi. Yetişkin eğitiminin nasıl yapılması gerektiği başka olmak üzere birçok alt başlıkta eğitime tabi olan çalışanlarımız, şirketimizin gelecek planlarındaki büyümesine ve kurumsallaşmasına önemli ölçüde katkı sağlayacaklardır.

reklam
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Objektiflik derken!

reklam
reklam

HIZLI YORUM YAP

reklam
reklam
r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.