Bonus Veren Sitelerdeneme bonusu
SON DAKİKA

Zonguldak’ın eski kötü günleri…

Bu haber 22 Ekim 2019 - 19:05 'de eklendi ve 265 kez görüntülendi.

Zonguldak geçtiğimiz senelerde gerçekten çok berbat günlerden geçti. Alt yapı çalışmaları nedeniyle Zonguldak caddelerinde yürümek dahi cambazlık istiyordu.

Gazipaşa caddesi boydan boya delik deşik olmuş, kaldırımları sökülmüş adeta savaştan çıkmış durumdaydı. Sebebi ise yürünemez haldeki kaldırımların yenilenmesiydi. Oldukça sıkıntılı günlerdi ama yapıldığında ise Gazipaşa caddesi değişik güzel bir görünüme kavuşmuştu. Akdemir bu şehre ne yapmak istediyse olmadı, göze giremedi.

Belediye Başkanları şehri en iyi, en güzel hale sokmak adına değişik projeler üretir. Görsel anlamda beğenilmeyen cadde ve sokaklar vatandaşlarca eleştirilir ve başkana da puan kaybettirir. İşte Muharrem hoca da özellikle yolların inanılmaz kötü durumu sebebiyle sınıfta kalarak seçmenlerinden de kırmızı kart yiyerek seçimi kaybetti.

Fotoğrafı konuşturduğumuzda, caddelerin eski halini görüyorsunuz. Seçimi kazanan AK Partili Dr. Selim Alan yollardan başlayarak asfalt tedavisine başladı. Hasta Zonguldak’ı ayağa kaldırmaya çalışıyor. Yollar, mahalleler asfaltlanıyor, halk çalışmalardan oldukça memnun. Açıklanan projeler de yeni yılda başlayacak. Zonguldak’taki değişimler merakla bekleniyor. “Ne ekersen onu biçersin.”

FOTOĞRAFLAR KONUŞURSA

HABER: MUSTAFA EMEN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve taşımacılık