a

Zonguldak seni unutmayacak… Güle güle Ahmet MetinTuranlı…

Zonguldak’ta uzun süre 3 seneyi aşkın görev yapan başarılı bir müdür daha görev süresini tamamlayarak tayini çıkarak başka bir ile yani Isparta’ya atandı.

Sayın Ahmet Metin Turanlı Zonguldak’ta görevde kaldığı süre içerisinde gerçekten halk tarafından sevildi ve taktir edildi. Adı hiçbir olumsuz hadise ile anılmadı aksine tam bir görev insanı olarak hafızalara kazındı. Sosyal medyadan attığı anlamlı twit’lerle de hep gündemde oldu.

Sayın Müdürle çok sık olmasa da görevlerimiz icabı karşılaşır hatta telefonla da hal hatır sorardık. Beni her zaman bir ağabey ben de onu bir kardeş olarak görürdüm, bana şaka yapar ama asla kırıcı bir söz kullanmazdı. Zonguldakspor maçlarında bir dönemler İMZA Gazetesi olarak canlı yayın yaparken benim anlatımlarımı yorumlarımı beğenir bazen de takılırdı.

Şu anlarda yapımı aşaması devam eden Sahil yolu projesi öncesinde çekeklerin yıkımı döneminde Şubat 2018 tarihli arşivimden Turanlı ile bu fotoğrafımı bulduğumda çok sevindim ve hemen fotoğrafı konuşturup Isparta’ya giderken onu güzelliklerle anayım istedim.

Fotoğrafı konuşturduğumda, bana demişti ki, bu sahil yolu bittiğinde Ayşe analar, teyzeler çoluk çocuk buralarda gezip oynayacak bizleri de unutmayıp anacaklar. Dediği de çıktı sahil yolu projesi çok yakında tamamlanacak ve bizler de Sayın Emniyet Müdürümüzü sevgi ve saygıyla anıyor güle güle yolun açık olsun diyoruz.

Seni unutmadık, unutmayacağız değerli Müdürüm. Sen de bizleri unutma… Her zaman başımızın üstünde yerin var. Kapımız sana ardına kadar açıktır…

0 0 0 0 0 0
reklam
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Meteoroloji uyardı!

reklam
reklam

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0
reklam
reklam
r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.