a

Zonguldak Kent Konseyi’nden Bozkurt ilçesine yardım kampanyası…

Zonguldak Kent Konseyi, sel felaketinin en çok etkilediği Kastamonu’nun Bozkurt ilçesi için yardım kampanyası başlattı.

AW393605 01

ZONGULDAK KENT KONSEYİ, SEL FELAKETİNİN EN ÇOK ETKİLEDİĞİ KASTAMONU’NUN BOZKURT İLÇESİ İÇİN YARDIM KAMPANYASI BAŞLATTI. (ONUR ALTINDAĞ/ZONGULDAK-İHA)
Zonguldak Kent Konseyi, sel felaketinin en çok etkilediği Kastamonu’nun Bozkurt ilçesi için yardım kampanyası başlattı.

Karadeniz’de meydana gelen sel felaketlerinden en çok etkilenen Kastamonu’ya bağlı Bozkurt ilçesi için Zonguldak Kent Konseyi yardım kampanyası başlattı. Kampanyaya olanaklar ölçüsünde gıda, su, bebek ihtiyaçları ve mutfak tüpü gibi eşyalarla katılabileceği hatırlatılarak toplanılan yardımlar en çok talep gelen Bozkurt ilçesine gönderilecek. Açıklamada, “Yangınlarla başlayan felaketler dizisi şimdi de sellerle en yakınımıza kadar geldi. Bartın ve Kastamonu bu yıkımdan çok zarar gördü. En korkunç yıkım ise Kastamonu Bozkurt ilçesinde yaşandı. Bunun nedenlerini tartışmak sonraki konumuz. Şu an yapmamız gereken tek bir şey var, o da tüm imkanlarımızla oradaki insanlara yardım eli uzatmak. Zonguldaklılar olarak Kent Konseyi bünyesinde bir yardım kampanyası düzenledik. Bu kampanyaya destek olmamak zaten mümkün değil. Herkes olanakları ölçüsünde gıda, su, bebek ihtiyaçları ve mutfak tüpü gibi malzemelerle bu kampanyaya katılabilir” ifadelerine yer verildi.

0 0 0 0 0 0
reklam
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Batı Karadeniz kıyıları, Orta ve Doğu Karadeniz için uyarı!

reklam
reklam

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0
reklam
reklam
r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.