a

ZBEÜ’de yetkili sendika Türk Sağlık Sen…

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi sağlık kampüsünde yetkili sendikanın Türk Sağlık sen olduğu açıklandı. Konu ile ilgili olarak değerlendirmede bulunan Türkiye Kamu Sen Zonguldak Şube Başkanı Mithat Bağcı çok mutlu olduklarını ifade ederek “Gözünüz aydın artık sahipsiz değilsiniz” diyerek şunları söyledi.

“Gözünüz aydın Sağlık çalışanı arkadaşlarım artık sahipsiz değilsiniz. Yetki emin ellerde Türk Sağlık Sen’de. Merak etmeyin hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Artık ZBEÜ Üniversite Hastanesi, Tıp Fakültesi Dekanlığı, Diş Hekimliği Fakültesi ile Diş Hekimliği Hastanesinde Türkiye Kamu-Sene bağlı Türk Sağlık-Sen yetkilidir. Şube Başkanımız Arzu Kara ve yönetim kurulu üyelerini ayrıca işyeri temsilcilerimizi tebrik ediyorum. Hak ve hakikat davasına gönül vermiş gönül erleri pandemiye rağmen her türlü fedakârlığı yaparak canla başla çalıştınız sonunda yetkiyi aldınız hepinizi canı gönülden kutluyor, şükranlarımı sunuyorum.”

Fotoğrafı konuşturduğumuzda, hak edene hak edilen verildi diyerek hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Haber-Yorum-Mustafa Emen.

reklam
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Zonguldak’ta metamfetamin uyuşturucu madde ele geçirildi…

reklam
reklam

HIZLI YORUM YAP

reklam
reklam
r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.