a

“Yeni Zonguldak” sahil yolunda son durum…

Zonguldak’ın çehresine önemli katkıda bulunması beklenen ve yapımı halen devam etmekte olan Sahil yolundaki son durumu fotoğrafta görüldüğü şekilde 3 gün önce çektik.

Ağustos ayının sonunda hizmete geçeceği ve açılışı yapılacağı açıklanan sahil yolunun yetişip yetişmeyeceği konusunda vatandaşların son haline göre değerlendirme yaptığında pek inanası gelmiyor ve “Yetişmesi zor görünüyor” şeklinde konuşuluyor.

Baktığımızda da öyle veya böyle belirlenen tarihte açılmasa da yapılan bu yeni ve güzel hizmetin gecikmeli de olsa Zonguldak’a uzun yıllardır yapılan büyük bir icraat olduğu ve Başkan Selim Alan’ın başarısı olarak değerlendiriliyor.

Valilik binası önünden başlayarak limanın girişine kadar devam eden ve çok uzun bir çalışmanın gerçekleştirildiği sahil yolunun bittiğinde Zonguldak’ın mükemmel bir görünüme kavuşacağı ve modern çağdaş bir şehir havasına girmesi kaçınılmaz olacak. Ve dolayısıyla da Zonguldak halkı sahil boyunca gezip dolaşma, dinlenme çayını kahvesini içecek ve çocuklarını da yeşil ve güzel bir ortamda gezdirme imkânı bulacak.

Fotoğrafı konuşturduğumuzda, bu inşaat görüntüsü birkaç ay sonra çok değişecek ve “Yeni Zonguldak”ın ilk icraatı ortaya çıkacak.

Haber-Foto-Yorum- Mustafa Emen.

reklam
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Başkan, Başkanlarıyla görüştü…

reklam
reklam

HIZLI YORUM YAP

reklam
reklam
r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.