a

UÇAR’A, “AHLAKSIZ, EDEPSİZ, SEVİYESİZ” SORULAR!

Birilerinin dediğinin aksine tam da Zonguldak’ın asıl sorununa önce Vali Mustafa Tutulmaz, sonra Milletvekili Hamdi Uçar, değindi…

Hem de gazetecilerin sözde örgütü Zonguldak Gazeteciler Cemiyetinde gözlerinin içine baka baka gazetecilere hakaret edildi!

Lakin Ak Parti Milletvekili Hamdi Uçar’ın söylemlerinin ne adresi ne niyeti anlaşıldı!

Kimse de doğal olarak üzerine almadı…

Öyle bir hale geldi ki iş;

Benim “Şantajcım” iyi, senin “Şantajcın” kötü, ahlaksız!

Herkes işine geldiğine “Şantajcı-ahlaksız-edepsiz” demeye başladı…

Oysa ki doğru tek olduğu gibi “Şantaj-edepsiz-ahlaksız” yazı yazan da ay gibi ortadadır…

Madem Milletvekili Uçar, isim vermeyecek biz sorularla sözüne açıklama getirmesini sağlayalım…

Mesela;

İşe yerleştirme karşılığı insanlardan para almak “Ahlaksızlık, edepsizlik, seviyesizlik” midir?

Davet edildiği için reklam görüşmesine gelen 2 evli ve çocuklu bayanı, “4 güzel bayan” imasıyla yazdırıp ahlak dışı bir yerlere çekilmesine vesile olmak “Ahlaksızlık, edepsizlik, seviyesizlik” midir?

15 Temmuz gecesi 251 vatandaşımızın ölümüne vesile olan FETÖ’dan hapis yatan üyelerle seçim öncesi birlikte dolaşmak ve hatta uyaranlara, “Onlar da oy kullanacak… Bize oy verecekler” denilmesi “Ahlaksızlık, edepsizlik, seviyesizlik” midir? 

Zonguldak’ta “Ahlaksız” yazı yazmaktan Basın İlan Kurumu (BİK)’ndan ilk ve tek ceza alan, Çete üyesi olmaktan yargılanan gazeteye maddi-manevi destek vermek, “Ahlaksızlık, edepsizlik, seviyesizlik” midir?

Destek verilen gazete üzerinden partinin milletvekili, il başkanı, merkez ilçe başkanı ve belediye başkanlarını dize getirme adına ahlaksız, seviyesiz, “Şantaj” içeren yazı yazdırmak “Ahlaksızlık, edepsizlik, seviyesizlik” midir?

Siyasi beceriksizliğini örtme adına, “Onlar Trabzonlu, Rizeli” gibi dini değerlere de sığmayacak etnik köken üzerinden ayrıştırmaya giderek milletvekilliği için zemin hazırlamaya çalışmak “Ahlaksızlık, edepsizlik, seviyesizlik” midir?

Böylesi soruları uzatabiliriz lakin cevap tektir!

Lütfen uzatmadan, ipe un sermeden cevabı alalım Sayın Hamdi Uçar!

 

***

0 0 0 0 0 0
reklam
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

BUNDAN ÖTESİ LAFÜGÜZAF!

reklam
reklam

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0
reklam
reklam
r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.