a

Telekonferans Sistemiyle Buluştular…

Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ZONSİAD) COVID-19 Koronavirüs önlemleri kapsamında sosyal mesafeyi koruma amacıyla yönetim kurulunun düzenli olarak organize ettiği toplantılarını zoom uygulaması üzerinden dijital ortamda gerçekleştirdi.

whatsapp Image 2020 04 02 at 224851 7801e454b0df8e9f765a

Tüm çalışmaların şeffaf şekilde yürütüldüğü belirten Tıskaoğlu;”Tedbirlerin ne kadar süreceğini vatandaşlarımızın uygulamadaki kararlılığı belirleyecektir. Belirlenen kurallara ne kadar sıkı riayet edersek bu cendereden o kadar çabuk çıkarız, sosyal mesafenin ve izolasyonun sağlanması hususlarını özellikle gözetiyoruz. Gönül isterdi ki toplantılarımızı Derneğimizde yapalım. COVID-19 Koronavirüs önlemleri kapsamında sosyal mesafeyi koruma amacıyla bundan böyle toplantılarımızı zoom uygulaması üzerinden dijital ortamda gerçekleştireceğiz.” Başkan Tıskaoğlu,COVID-19 Koronavirüs nedeniyle içinde bulunulan zor günlerin getirdiği maddi sıkıntılar sebebiyle zorda kalan hemşerilerine destek olmak amacıyla başlattıkları kampanya hakkında bilgi verdi. ” İstanbul ve Zonguldak’ta yaşayan ihtiyaç sahibi hemşerilerimize COVID-19 Koronavirüs nedeniyle oluşan ekonomik sıkıntı sebebiyle ortaya çıkan bu zor zamanda destek olabilmek amacıyla başlatmış olduğumuz kumanya hazırlanıp dağıtılmasına yönelik kampanyamıza verdiğiniz destek için teşekkür ediyorum. Kumanyalar hazırlandıktan sonra İstanbul’da yaşayan ve Zonguldak’ta bulunan ihtiyaç sahibi hemşerilerimize kumanya kolilerini ulaştıracağız,ZONSİAD olarak başlatılan kampanya sizlerin desteği ile çığ gibi büyümektedir. Gün, hemşerilerimize bir nebze de olsa destek olabilmek için birleşme, birlik olma, Zonguldak ve Zonguldaklılar için dayanışma günüdür. Yapacağınız bağışlarla üzerinde derneğimizin logosunun olacağı kolilerle kumanya hazırlanacak olup İstanbul ve Zonguldak’ta yaşayan, ihtiyacı olan hemşerilerimize verilecektir. Kampanyamıza verdiğiniz ve vereceğiniz destek için hepinize şimdiden en içten dileklerimle teşekkürlerimi sunuyor, herkese sağlıklı günler diliyorum. ZONSİAD yönetimindeki arkadaşlarımızı ve sizler aracılığı ile tüm üyelerimizi Gelişmelerden haberdar edeceğiz.” Tıskaoğlu,Yardım Kolilerinin en yakın zamanda hazırlanıp İstanbul’da yaşayan Zonguldaklılara ve Zonguldak ve ilçelerinde ihtiyaç sahiplerine ulaştıracaklarını belirtti.Tıskaoğlu ZONSİAD olarak yapmak istedikleri tüm projeleri hayata geçirmek için toplantılarının Telekonferans sistemi ile devam edeceğini söyledi. Başkan Nejdet Tıskaoğlu;”Katılım gösteren yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ederiz. Kendimiz ve çevremizin sağlığı için toplum kurallarına uymanın bilinci içinde teknolojinin getirdiği avantajlarla faaliyetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz” dedi.

0 0 0 0 0 0
reklam
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Başkan Alan, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü… Zonguldak’ın Koronavirüs mücadesindeki özel durumu iletildi…

reklam
reklam

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0
reklam
reklam
r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.