a

Sonunda buda oldu Köpekler yol kesti.

Zonguldak'ın hemen her mahallesinde günden güne çoğalan köpek sürüleri artık vatandaşların da büyük tepkisine neden oluyor. Köpek sürüsünün en yoğun olduğu mahallelerden biri de İnağzı mahallesi olarak göze çarpıyor.

İMZA Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Emen'in de ikamet ettiği mahalle olan İnağzı-Çamlık mahalleleri arasındaki bölümde çok yoğun şekilde köpeklerin olduğu dikkatlerden kaçmazken, Mustafa Emen'in cep telefonuna takılan bu görüntüler bugün ikindi saatlerinde çekildi.

Şemsi Denizer caddesi üzerinde bulunan BİM ve ŞOK marketler mağazalarının hemen önünde 10-15 dolayındaki köpek sürüleri burada bulunan çöp konteynarının önüne gelerek yiyecek aradıktan sonra yolun ortasında toplu şekilde durarak arabaların geçişlerine izin vermediler. Sürücülerin ve yoldan geçen vatandaşların şaşkın bakışları arasında kimseyi tınlamayan köpek sürülerine taş atarak kaçırmaya çalışan vatandaşlar belediyeleri acil göreve çağırarak bu köpeklerin mahalle aralarından mutlaka toplatılmasını istediler. 

Özellikle kız çocukları ve bayanların korku içinde yoldan geçemedikleri belirtilerek bu alanın yarısının Zonguldak diğer yarısının da Kilimli Belediyesi sınırları içinde olduğunu hatırlatarak iki belediye başkanıın görüşerek duruma çözüm bulmasını istediler. Olası bir aksi durumda tüm sorumluluğu Belediyelerde olacağının altını çizdiler.

Haber: Foto Mustafa Emen

0 0 0 0 0 0
reklam
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Eşinin aracına bomba düzeneği koyan sanığın 19 yıl cezasını Yargıtay onayladı…

reklam
reklam

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0
reklam
reklam
r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.