SON DAKİKA

Ak Parti’de herkes bu soruya cevap arıyor!

Çaycuma, Devrek, Ereğli, Gökçebey, Kilimli, Zonguldak

Son dakika! Kozlu’da büyük patlama! VİDEOLU…

Bu haber 07 Ağustos 2019 - 21:46 'de eklendi ve 350 kez görüntülendi.
AW773804 02 1024x683 - Son dakika! Kozlu'da büyük patlama! VİDEOLU...
ZONGULDAK’IN KOZLU İLÇESİNDE KAPALI PAZARYERİNDE YANGIN ÇIKTI. BAYRAM ARİFESİNDE ÇIKAN YANGINDA 7 DÜKKAN KULLANILAMAZ HALE GELDİ.
AW773804 03 1024x683 - Son dakika! Kozlu'da büyük patlama! VİDEOLU...
ZONGULDAK’IN KOZLU İLÇESİNDE KAPALI PAZARYERİNDE YANGIN ÇIKTI. BAYRAM ARİFESİNDE ÇIKAN YANGINDA 7 DÜKKAN KULLANILAMAZ HALE GELDİ.
AW773804 04 1024x683 - Son dakika! Kozlu'da büyük patlama! VİDEOLU...
ZONGULDAK’IN KOZLU İLÇESİNDE KAPALI PAZARYERİNDE YANGIN ÇIKTI. BAYRAM ARİFESİNDE ÇIKAN YANGINDA 7 DÜKKAN KULLANILAMAZ HALE GELDİ.

Kozlu pazar yerinde büyük patlama meydana geldi.

Kozlu itfaiyesi yetişemediğinden önce Zonguldak, o da yetmeyince Kilimli’den itfaiye aracı istendi.

Pazaryerinde yangın: 7 dükkan kullanılmaz hale geldi 

Zonguldak’ın Kozlu ilçesinde kapalı pazaryerinde yangın çıktı. Bayram arifesinde çıkan yangında 7 dükkan kullanılamaz hale geldi. 
İddiaya göre, saat 21.00 sıralarında Kozlu ilçesinde bulunan kapalı pazaryerinde bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangın büyümesi üzerine pazaryerinin orada bulunan trafoda patlama meydana geldi. Kısa sürede büyüyen yangında bölgeye Zonguldak Belediyesi ve Kozlu Belediyesi’ne ait itfaiye ekipleri ile çok sayıda ambulans sevk edildi. Yangın, yaklaşık 1 saat süren çalışmanın ardından kontrol altına alındı. 
Çıkan yangında kapalı pazaryerinde bulunan iş yerinde 7 dükkan yanarken içeride bulunan ürünler kullanılmaz hale geldi. Yangın sonra pazaryerinde incelemelerde bulunana Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş, “Bayram arifesinde böyle bir olayın yaşanması üzücü. Açık olan tezgahlarda bir sorun yok. Hasar gören 7 dükkan var. Altından kalkılmayacak bir şey yok. Bizi en çok mutlu eden kimsenin canına bir şey gelmemesi çünkü bir anda yüksek dumanla beraber geldi. Dumandan zehirlenenler olabilirdi. Hiçbir vatandaşımız sıkıntı çekmesin bayram arifesinde sıkıntılar dertler var ama devlette dertleri çözmek için vardır. Büyük geçmiş olsun daha büyük tehlike olabilirdi” şeklinde konuştu.

Pazar yerindeki dükkandan kaçak yapıp sonra trafoyu patlattığı belirtildi.

Pazar yerinin üstünden geçen kablolar açıktan tehlike oluşturacak şekilde geçtiği, defalarca söylenmesine rağmen yapılmadığı belirtildi.

Yaklaşık 10 dükkanın içindeki malzemeyle birlikte tamamen kullanılmaz hale geldiği belirtildi. Bazılarının 200 bin liraya kadar zararı olduğu ifade edildi.

Kaymakamlık binasına sıçraması durumunda dış cephenin de yanabileceği ifade edildi.

İtfaiyenin geç gelmesi nedeniyle zararın büyüdüğü belirtildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.