a

Sık dişini Zonguldak 3 ay kaldı…

Zonguldak’ta büyük bir sorun daha çözüme kavuşuyor. Eski CHP Milletvekili Şerafettin Turpçu’nun ihaleyi alıp yapımına başladığı ancak atılan birkaç temelin ardından inşaat halinde yüzüne gözüne bulaştırıp iflas kararı sonrası terk etmesinden sonra 400 yataklı yeni Atatürk Devlet Hastanesi aradan geçen birkaç yılın ardından TOKİ’nin devreye girmesiyle birlikte son sürat yeniden yapılmaya başlandı ve artık sona gelindi.

Zonguldak’ta böyle tam teşekküllü modern bir hastaneye gerçekten ihtiyaç vardı çünkü halen hizmet vermekte olan hastanede yaşanan eksiklikler ve artan nüfus da dikkate alındığında bu hastanenin yapılan açıklamalara göre Ağustos sonu itibariyle hizmete girecek olması Zonguldak halkına da rahat bir nefes aldıracak.

Tüm bunlara rağmen Hastane Başhekimi Hasan Tosun başta olmak üzere tüm sağlık personelinin yaşanan Covit-19 belasına rağmen gerçekten canla başla çalışması hizmet vermesi takdir ediliyor.

Başhekim Hasan Tosun ve tüm doktorlarımızın görevlerinin bilincinde olması, yaşanan irili ufaklı sıkıntılara göğüs germesi, çözüm üretmesi vatandaşlarca da memnunlukla izleniyor. Yeni hastanenin şimdiden hayırlı olması dileklerimizi iletiyoruz.

Fotoğraflar konuşursa: Haber-Yorum: Mustafa Emen

reklam
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Deniz mevsimi geldi sahiller şenleniyor…

reklam
reklam

HIZLI YORUM YAP

reklam
reklam
r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.