a

Saadet Partisinden ‘Yaşanabilir bir Türkiye’ çağrısı…

IMG 20210815 WA0004

Saadet Partisi Çaycuma İlçe Teşkilatı düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi.

 

IMG 20210815 WA0001

Saadet Partisi Çaycuma İlçe Başkanı Engin Zeren’in önderliğinde gerçekleşen programa Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Dış İlişkiler Başkanı Mustafa Kaya, Zonguldak Saadet Partisi İl Başkanı Burak Erol, Devrek İlçe Başkanı Halil Korkut, Gökçebey İlçe Başkanı Sabri Demiryürek, Merkez İlçe Başkanı İsmail Üstünyer, Saadet Partisi Yönetim Kurulu Üyeleri ve Saadet Partililer katılım sağladı. İlçe Başkanı Engin Zeren kahvaltı sonrası yaptığı konuşmada yaşanabilir bir Türkiye, yeniden büyük Türkiye ve yeni bir dünya umuduyla çağrıda bulundu.

IMG 20210815 WA0003

Başkan Zeren, konuşmasına başlamadan önce yakında yaşanan sel felaketinden dolayı derinden üzüldüğünü belirterek bütün vatandaşlar için dualar edildi. Başkan Zeren; toplantının amacı bizim çalışmalarımızın nasıl yapılacağı, yürütüleceği, sandık kurulunda çalışırken neler yapacağımızı hatırlatılmasıdır. Geçim ittifakıyla başlayan bir süreç var. Bu süreçte teşkilatımız kat kat büyümeye devam ediyor. Son dönemde 83 köy, 32 mahalle, 115 noktanın 93’nde örgütlendik. İnşallah Saadet Partisi olarak yeni bir çalışmayla Çaycuma’da, Zonguldak’ta ve Türkiye’de iktidar olmak üzere çalışacağız’’ dedi.

Yaşanan sel felaketinde vefat eden tüm vatandaşlara Allah’tan rahmet, geride kalanlara baş sağlığı dileyen Zonguldak Saadet Partisi İl Başkanı Burak Erol, konuşmasında şunlara değindi; ‘’ Şimdi eğer ki biz burada Çaycuma’da 83 köy, 32 mahalle, 5 beldede ciddi manada teşkilatlanıp vatandaşımıza Saadet Partisi’nin Türkiye’nin dertlerini nasıl çözer, nasıl bir çözüm yolu getirir, iyi bir şekilde anlatırsak vatandaşımız ve seçmenimiz AK Parti iktidarının sorunları çözemediğini görüyor, ümidini kesti. Çünkü ortada 20 yıllık devam eden tek başına bir iktidar var. İşsizlik rakamları, dış borç artıyor, hane gelirleri düşüyor, paramız pul oluyor. O nedenle biz kendimizi iyi ifade edersek ilk seçimde 2023 Olağan Genel Seçiminde Saadet Partisi’ni çok güçlü bir şekilde meclise sokup, Türkiye’nin yönetiminde yer almasını hep birlikte sağlamımız gerekiyor’’ diye konuştu.
Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Dış İlişkiler Başkanı Mustafa Kaya, partilileri alınacak kararlarla ilgili olarak bilgilendirerek; ‘’ Referandumla eş zamanlı olarak Saadet Partisi gündemde. Genel başkanımızın da dediği gibi ‘Düşünmeden evet, düşünürsem hayır’ sloganıyla yaklaşımımız insanlarımızda acaba bunlar ne söylüyor, verdikleri mesaj ne gibi soruları beraberinde getirdi. Plansız ve programsız bir işleyiş içindeyiz. Saadet Partisi olarak özgürlüklerin teminat altına alındığı bir Türkiye özlemindeyiz. Temel insan haklarının garanti altına alındığı her insanın kendisini özgürce ifade edebildiği, şiddetten ve terörden arındırılmış bir şekilde fikir özgürlüğünün hakim olduğu bir Türkiye’yi özlüyoruz.

0 0 0 0 0 0
reklam
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Metrekareye en fazla yağış Zonguldak’a…

reklam
reklam

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0
reklam
reklam
r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.