a

PKK HAMİLERİ İLEMİ, KIZIL ELMASI TURAN OLANLARLA MI DEVAM…

Hani yıllardır hayalini kurduğumuz TURAN ÜLKÜSÜNE hizmet edecektik, Hani şahsi ikbal peşinde olanlara hizmetçi olmayacaktık,

 

TÜRK DÜNYASININ KIZILELMASI
“TURAN BİRLİĞİ” 15 Haziran’da TÜRKİYE ve AZARBEYCAN tarafından açıklanan ŞUŞA BEYANAMESİ ile nihayet ete kemiğe büründü.

Sözde Milliyetçi ve Muhafazakarız diyenler hala Küreselcilerin Hizmetçisi olmaya devam mı ?

21. Asrın “TÜRK ASRI” olarak tekrar dünya sahnesinde rol alabilmesi için ŞUŞA beyanamesi ete kemiğe bürünen ilk adım oldu.

Bu adım ile TÜRKİYE CUMHURİYETİ CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN ve AZARBEYCAN CUMHURBAŞKANI İLHAM ALİYEV ileriki günlerde TURAN BİRLİĞİNİN kahramanları olarak anılacaktır ve hep hatırlanacaktır.

Sözde Milliyetçi ve Muhafazakarlar, Küreselcilerin hizmetçisi olmaya devam mı ?

ŞUŞA beyannamesi dünya kamuoyunun dikkatinden kaçırılmak ve biraz yol alabilmek için yumuşatılarak bu isimle açıklandı.

Çünkü küresel güçler kendileri için kullanışlı olmayacak her türlü girişimi yok etmekte kararlılık gösteriyorlar.

Adına ŞUŞA beyannamesi denen, aslında TÜRK Dünyasının KIZILELMASI olan TURAN BİRLİĞİ’nin ilk adımı olan ŞUSA beyannamesi adı altında AZARBEYCAN’LA YAPILAN “MÜTTEFİKLİK ANLAŞMASI” bütün TÜRK DÜNYASININ KIZIL ELMASI yolunda atılan ilk adım oldu.

Sözde Milliyetçi ve Muhafazakarlar, Küreselcilerin hizmetçisi olmaya devam mı?

15 Hazirandaki imzalanan bu MÜTTEFİKLİK ANLAŞMASI ile atılan adımlara bakarsak TURAN BİRLİĞİNİN temeli olacak maddeleri görür ve aslında bir “İTTİFAK ANLAŞMASI” olduğunu anlarız.

ŞUŞA BEYANNAMESİ ÖZETLE DİYOR Kİ,

Ekonomide birlik ve beraberlik arttırılacak ve ilk olarak 2023’de 15 milyar dolarlık ticaret hacmine ulaşılacak(ticarette birbirimiz tercih edilecek).

Enerjide bağımsızlık yolunda iki ülke birlikte üçüncü ülkelerde de arama ve sondaj çalışmaları yapacak(tek bir devlet gibi çalışılacak).

İşgalden kurtarılan “KARABAĞ“ toprakları birlikte imar ve iskan edilecek, hızla yapabilmek için ve kem gözlere mesaj vermek için bölgede KONSOLOSLUK açılacak.

Milliyetçi ve Muhafazakarız diyerek, hala uşağı olduğunuz küreselci çeteye hizmete devam mı edeceksiniz?

İki ülkenin tüm kurumlarının yanında MİLLİ GÜVENLİK KURULU da birlikte toplanacak ve iki ülkenin sınırları içinde ve dışındaki güvenlik problemlerine odaklanılacak(tek devlet çatısı oluşacak).

İki ülkenin savunma sanayisi ve askeri birlikleri aynı statüde yapılanacak ve ortak silah sistemleri kullanılacak(yani tek devletin iki ordusu gibi yapılanılacak).

İki ülkeden birinin güvenliğine içten ve dıştan gelecek tehditler karşısında birlikte karşı konacak(yani tek devlet gibi davranılacak).

İki ülkeyi ve TÜRK İLLERİNİ birbirinden ayıran ZENGEZUR koridoru (iki ülke arasına sokulan bıçak)acilen kırılacak.

Havadan, karadan ve demiryollarından TÜRKİYE-AZERBAYCAN ve diğer TÜRK İLLERİNE güvenli ulaşım için ZENGEZUR koridorunun, ama politika ile ama askeri güçle açılmasının sağlanmasına karar verildi.

TÜRKİYE CUMHURİYETİ CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN asrı TÜRK ASRI yapmak için insan üstü gayretle çalışarak 21.yüzyıla TÜRK mührü vurmaya çalışırken,

Ülkemiz üzerinde planları olan küresel çetenin planlarını, sınır içi ve sınır dışı (Irak ve Suriye’deki) operasyonlarla parçalarken,

Kıbrıs’ta 47 yıldır Rum’a barış ümidi ile rüşvet olarak kapalı tutulan MARAŞ BÖLGESİ iskana açılır ve artık Bağımsız KIBRIS TÜRK DEVLETİ ilanı çalışmaları yapılır ve denizindeki münhasır bölgelerde petrol ve doğalgaz araması yaparken,

LİBYA ile yapılan MÜNHASIR ve GÜVENLİK anlaşmaları ile topraklarımızın yarısı kadar denizde MAVİ VATAN kazanırken,

Askerimizin, polisimizin beylik tabancasının bile dışarıdan temin edildiği ortamdan şimdi SİHA,TİHA,MİLLİ MUHARİP UÇAĞI,İNSANSIZ GEMİ,UÇAK GEMİSİ,DENİZ ALTI,HİSAR SAVUNMA SİSTEMLERİ,ROKETLERİ VE FÜZELERİ YETMEDİ UZAY ÇALIŞMALARI yaparken ve dostlarımıza verirken,

Kendi DOĞALGAZIMIZI ve ALTINIMIZI bulmaya başlamışken,

Tüm dünyadan(başta çok ileri gördüğümüz Almanya, Fransa, İngiltere ve İtalya gibi ülkeler olmak üzere) şifa bulmak üzere hastanelerimize koşarken,

Küreselci çetenin emriyle yatıp kalkan muhalefetin,
sözde Milliyetçi ve Muhafazakar olduğunu söyleyen,
ama PKK’nın hamisi HDP’nin ayakta kalması için görünür mü görünmez mi müttefik olacağını tartışmakla vakit harcamaları çok ibretlik.

Pandemi şartları tüm dünya ekonomisini küçültmüş,
sıfırdaki enflasyonları, 5-6-7 lere çıkmış, işsizlik ikinci dünya savaşı şartlarından yüksek olmuş,

Bizde ise terörle mücadeleye devam etmek zorunda kalınmış,
turizmin tamamen durmuş olmasına rağmen dünyada büyüyebilmeyi başarmış bir iki devletten biri olan ülkemizde de elbette sıkıntılarımız artmış.

Devlet kapanmak zorunda kalan işletmelerden dolayı vergi kaybı yaşanmasına rağmen karınca kararınca sıkıntıda olan firma ve kişilere kaynak oluşturarak yardım etme derdine düşmüş.

İşte bu sıkıntıları istismar ederek ülkede kaos ve istikrarsızlık oluşturmaya ve ERKEN seçime gitmeyi sağlayarak KÜRESEL ÇETENİN OYUNCAĞI olabilecek bir yönetim için çalışan KÜRESEL ÇETENİN KURDUĞU İTTİFAKLARDA Milliyetçilik ve Muhafazakarlık naraları atanlar diğer tarafdan PKK hamilerinin ayakta kalmasını sağlayanlar,

Hani yıllardır hayalini kurduğumuz TURAN ÜLKÜSÜNE hizmet edecektik,
Hani şahsi ikbal peşinde olanlara hizmetçi olmayacaktık,
Hani birilerine şirin görünmek için bu uğurda Şehit ve Gazi olanlara ihanet etmeyecektik,
Hani içteki ve dıştaki küreselci çetenin piyonları olmayacak ve devletimize, milletimize zarar vermektense…

0 0 0 0 0 0
reklam
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

ANADOLU’DA AZINLIK OKULLARI

reklam
reklam

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0
reklam
reklam
r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.