a
reklam
reklam

O partinin Zonguldak Merkez İlçe Başkanından şok istifa!

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Orhan Bozkurt, görevinden istifa etti. Ailesine daha fazla vakit ayırabilmek için istifa kararı aldığını duyuran Bozkurt, duyuruyu da sosyal medya hesabından yaptı. Bozkurt’un konuyla ilgili açıklaması şöyle:
“Demokrasi ve Atılım Partisi Zonguldak Merkez İlçe Başkanlığı görevimden ve kurucu üyeliğinden, İşlerimin yoğunluğu ve evlilik hayatına attığım adımla birlikte aileme daha fazla vakit ayırmak için an itibarı ile istifa ediyorum.
Bir TÜRK genci olarak vatanıma, milletime, bayrağıma daima hizmet etme arzusu içinde olduğumu ve olacağımı bilmenizi istiyorum.
Bu süreçte kimde hakkım var ise helaldir. Dilerim siz büyüklerim, yaşıtlarım ve küçüklerim de bana haklarını helal eder ve beni mutlu edersiniz.
Sizleri saygıyla selamlıyor ve anlayışınız için teşekkür ediyorum.
Ve asla unutmuyorum!
Ey Türk gençliği!
Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir. Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur.”

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Zonguldak Valiliği’nden Tematik Denetleme…

reklam

HIZLI YORUM YAP

r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.