a
reklam
reklam

MHP üye kampanyası….

ZONGULDAK’TA, PANDEMİNİN GÖLGESİNDE MHP’YE ÜYE KAYITLARI DEVAM EDİYOR
MHP ZONGULDAK MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞI’NIN BAŞLATTIĞI KIZILELMA 1 VE KIZILELMA 2 ÜYE KAMPANYASINDA, PARTİYE 473 KİŞİ ÜYE KAYDI YAPTIRDI.

MHP Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Süleyman Erbay üye kampanyası başlattıklarını şu açıklamayla yaptı;

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak Merkez İlçe Başkanlığı’nın başlattığı Kızılelma 1 ve Kızılelma 2 üye kampanyasında, partiye 473 kişinin üyelik kaydı yapıldı.
Merkez ilçe yönetim kurulu üyelerinin ilk olarak yakınlarının yanı sıra eş ve dostlarını kapsayan, üye kampanyasını başlattık.
Başlattığımız Kızılelma 1 kampanyasında 141, Kızılelma 2 kampanyasında da 332 olmak üzere toplamda 473 yeni üye kaydını gerçekleştirdik. Pandemiden dolayı çok yavaş ilerleyen kampanyamızda, toplamda 473 yeni üye kaydı yapıldı. Yeni üye kaydı çalışmalarımız pandemiye rağmen aralıksız devam etmektedir, vatandaşlarımızın da partimize yönelik teveccühünden memnunuz.
Yakın zamanda yeni üye kayıtları için merkez ilçemizin belirli yerlerine standlar kuracağız. Ayrıca benzer uygulama, il genelindeki ilçe başkanlıklarının tümünde ve Ülkü Ocakları’nda da başlayacak. Yani bu kampanyamız sadece ilçe yönetim kurulu üyelerinin yakınlarını, eş ve dostlarını kapsayan bir çalışma iken ardından da teşkilat mensuplarının tamamının katılacağı standlar kurularak geniş kapsamlı üye kayıt çalışmasıyla devam ettirilecektir.

-KIZILELMA-

Bu arada Kızılelma, Türk mitolojisinde Türkler ve de özellikle Oğuz Türkleri için üzerinde düşünüldükçe uzaklaşan ancak uzaklaştığı oranda cazibesi artan ülküler veya düşleri simgeleyen bir ifadedir.
Türk milliyetçiliğinin önemli sembollerinden birisi olan Kızıl Elma imgesi, Türk devletleri için bir hedefi ve amacı simgeler. Ulaşılması gereken bir yeri, fethedilmesi gereken bir beldeyi ifade ettiği gibi kimi zaman bir devlet kurma idealini, kimi zaman cihan hakimiyeti idealini, kimi zaman da Türk birliği idealini ifade etmiştir.

WhatsApp Image 2021 04 07 at 11.09.29

WhatsApp Image 2021 04 07 at 11.09.29 1

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Rektör Çufalı’dan Filyos Vadi Projesi için önemli adım…

reklam

HIZLI YORUM YAP

r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.