Bonus Veren Sitelerdeneme bonusu
SON DAKİKA

MAZLUMLAR ÜMİTLENDİ, SİYONİSTLER DELİRDİ…

Bu haber 14 Ekim 2019 - 9:39 'de eklendi ve 611 kez görüntülendi.

9 Ekim Çarşamba Günü Saat 16:00’da Türkiye Cumhuriyeti, tarihinin en büyük operasyonuna başladı.
Adı Barış Pınarı olan bu harekat,480 km cephe hattı ve 30-35 km derinlikte,tamamlandığında 911 km’lik sınır hattımız terörden ve terör devletinden temizlenmiş olacaktır.
Barış Pınarı Harekatı sadece güney sınırımızın güvenliği için değil,ülkemizin bekası içinde umut ve ümit oldu.
Ordumuz Barış Pınarı Harekatında bütün dünyayı kendine hayran bıraktıran ve şaşkına çeviren bir başlangıç yaptı.
Bu Dünyayı şaşkına çeviren yıldırım harekat 5 günde 2 ilçe ve 60 ın üzerinde yerleşim yerini özgürleştirdi.
Özgürleştirmede rol alan SMO mensubu ile halkın yıllardan sonra tekrar birbirine kavuşmanın mutluluğu ile kucaklaşması göz yaşartıcı idi.
Barış Pınarı Harekatı,Türkiye Cumhuriyeti tarihinde en yüksek çapta teknoloji kullanılan,en kapsamlı ve en büyük hacimli harekat olarak kayda girecektir.
Bu kullanılan yüksek teknoloji ürünlerinin aynı zamanda %90’a varan bir oranda yerli, milli üretim olması milletimizi,dostlarımızı çok umutlandırdı ve mutluda etti.

Dünyanın süper güçleri olarak bilinen, ABD ve AB ülkelerinin ve şahlanmış Türkiye korkusu yaşıyan, siyonist teşkilatların maşası olan bütün şer güçlerinin;
En modern silahlarla donattığı,
büyük paralar harcayarak yüz binleri bulan paralı askerleri,bu süper güçlerin istihbaratlarının destekleri ,TV , Gazete ve Sosyal Medya destekleri ile,
Sürekli devlet kurma hayalleri tazelenerek, Marksist -Leninist ve Ateist anlayışlı ve son derece kullanışlı bir örgüt olarak gördükleri (maşa ve tetikçiliği beğenilen) PKK,
pardon YPG,
son adıda SDG olan,
zalim bebek katili ve eli kanlı olan bu örgüt,allandı pullandı ve bizi terbiye etmekle görevlendirildi.
İşte böyle süper güç dediğimiz devletlerin ihtimamla büyüttüğü ve güya canavar hale getirdikleri bu güç ordumuzun önünde 24 saatde paramparça oldu, sanki azılı dişleri çekilen kuduz köpek gibi ne yapacağını bilemez bir şekilde umutsuzca saldırır oldu.
Çoluk çocuk,sivil ve gazeteci demeden iğrençce saldırdı.

Özetlersek; Son yıllarda ülkemizin şansı olan liderimiz RECEP TAYYİP ERDOĞAN Önderliğinde;
Ordumuzun ihtiyaçlarının karşılanmasında yerlilik oranı %20 lerden %80 lere ulaştı.Dosta güven, düşmana korku salan,
İHALARI, SİHALARI, ATAK HELİKOPTERİ, FIRTINA OBÜSLERİ, AKILLI MÜHİMMATLARI, FÜZELERİ, GEMİLERİ, ALTAY TANKLARI, ZIRHLI TAŞIYICILARI, TANKLARI KORUYUCU SİSTEMLERİ, GÖKTÜRK UYDUSU,İNSANSIZ DOZERLER DERKEN,
Bu son Operasyonda bizi ve bütün dünyayı şaşkına uğratan,
internet,cep telefonu ve elektronik iletişim sistemlerini felç eden KORAL SAĞIR edici sistemleri ile ordumuz savaş teknolojisinin adeta zirvesine çıkmış oldu.
Şimdide HİSAR-A Alçak irtifa
savunma sisteminin seri üretimi haberini aldık. HİSAR -O (orta irtifa için)ve S-400 ile PATRİOTLARIN emsali SİPER sistemininde yolda olduğu müjdesini aldık.
Bu Sistemleri kullanmakta mahareti ile profosyonel olarak yetiştirilmiş Mehmetçiğimizde bu destanda baş rol oynamış oldu.

Milletimiz olarak,böyle modern ve profosyonelleşmiş maharetli ordumuzun oluşturulmasında,
milli ve yüksek teknoloji ürünü olan teçhizatla donatılmasında emeği geçen herkese ve tabii ki iradenin en üst makamı olan,
LİDERİMİZ,BAŞKANIMIZ, RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A minnet borcumuz vardır.
Kıbrıs harekatından 7-8 kat büyük alanı olan Barış Pınarı operasyonunda,böyle hızla ilerliyorsak ve herşeyden önce bu kadar büyük operasyonu emsallerine göre mehmetçiğimizle en az kayıp vererek yürütüyorsak, Operasyonda kullanılan teçhizatımızdaki teknolojide geldiğimiz son durum,dost düşman herkeste şaşkınlık oluşturuyorsa,bu imkanları bize sunan liderimizin katkısına minnet duyarız. BİZİ YENİDEN DİK DURMAYA ALIŞTIRDINIZ.
” TEŞEKKÜR EDERİZ BAŞKANIM.”

Abdullah Demir
Abdullah Demirabdullahdemir@imzagazetesi.com.tr

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI

“MAZLUMLAR ÜMİTLENDİ, SİYONİSTLER DELİRDİ…” için bir cevap

  1. AvatarFırtına Rıza dedi ki:

    Efendim birileri yine rahat durmuyor çok afedersiniz kıçlarından uydurdukları da neymiş bu operasyonda şehit sayısı çokmuş haberlere yansımıyormuş? Hadi ordan diyoruz. Hadi öyle varsayalım ki değil sadece Ulusal kanallar mı var operasyonu servis eden. Öyle olsa bile yerli kanallardan evvel yabancı kaynaklar bunu konuşuyor olurdu. Nitekim TSK nın başarısı hayretler içinde tebrik buluyor. Ayrıca Bu Operasyondan sonra Dünyanın En iyi ordu sıralaması yeniden sınıflanacak TSK dünyada 3. Sıraya gelecek az kaldı. Tabi ki yadsınamaz gerçek TSK dünyanın en iyi ordusu. Ama literatürde eksikliğimiz nükleer başlık. . Ayrıca İç İşleri Bakanımız Sayın Soylu çok ibretlik bir dip not paylaştı bundan iki gün önce “Mevcuttu teknolojik olarak yüzde 30lardayız fakat envanterimizde yüzde yetmişlik teknolojik silahlarımız ve altyapımız var” dedi. Ama maalesef Ruh hastası bu kitleler gelinen noktadan bi haber gibi yalan yanlış ifadeleri kullanmaktan geri durmayan ama bilinçli ama bilinçsiz yarı insan mahluklarına aldanan etrafa at gözüyle bakan saf kitlelere ya ne demeli. .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve taşımacılık