a

Zonguldak-Filyos arası sahil yolu projesinin Kilimli-Işıkveren bölümünün ilçenin en güzel yerinden farklı seviyeli kavşak olarak yapılıp deniz manzarasını kapatmak yerine hemzemin seviyesinde geçilerek manzaranın kapanmaması sağlanacak. 

Kilimli’de oluşan tepkiler üzerine tekrardan proje ele alınırken bir ay kadar önce yenilenen projenin animasyonunu ve görseli hazırlandı. 

Ak Parti Zonguldak İl Başkan Yardımcısı Muammer Avcı, “Aslankaya tünellerinden Işıkveren yönüne bağlantı şekli HEMZEMİN seviyesinde olacak. Kilimli halkımızın endişelerini paylaşıyoruz. Kimse endişelenmesin konunun takipçisiyiz” dedi. 

 

KİLİMLİ HALKININ ENDİŞESİ KARİKATÜRE YANSIMIŞTI…

Yıllardır ulaşım sorunu nedeniyle yatırımcının çekilemediği Kilimli ilçesinde yol sorunu çözülme aşamasındayken ilçenin en güzel yerinin manzarasının kapanacak olması endişesi karikatürlere yansımıştı. Kilimli ilçesinden usta karikatürist Şerif Cihan, halkın endişesini dile getirerek çare bulucuların çare bulmalarını istemişti.

 

karikatur

0 0 0 0 0 0
reklam
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Zonguldak-Kilimli yolunda tarihi gün…

reklam
reklam

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0
reklam
reklam
r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.