a

Kilimli çalışıyor. Mazgallar temizleniyor, asfalt dökülüyor…

Kilimli Belediyesi tarafından günlerdir devam eden asfalt çalışmalarında son aşamaya gelindi. Asbest borularının döşenmesinden sonra alt yapı sorununu halleden Kilimli Belediyesi havaların müsait gitmesinden da faydalanarak öncelikli olarak Karadon üç yol ağzından başlayıp Kilimli Köprübaşına kadar asfalt işlemini bitirdi ve ardından da Kilimli Köprübaşından itibaren Asker,tepe mevkii ve İnağzı Çamlık mahallesinde çalışmalarını sonlandıracak.

Belediye ekipleri Başkan Yardımcısı Ahmet Özkan Öztürk yönetiminde dünden itibaren çalışmalarını Çamlık mahallesi Şemsi Denizer caddesinde yoğunlaştırdı. Çalışmaları bizzat yöneten Başkan Yardımcısı Ahmet Özkan Öztürk yol boyunca dolan tüm mazagalları kaldırtarak içlerini temizlettirdi ve ardından da diğer yönü asfalt yapılan yolun bu bölümünü de asfalt yaptırarak aylardır süren yoğun çalışmalar güzelbir şekilde tamamlanacak.

Yapılan bu hummallı çalışmalar yöre halkı tarafından da memnunlukla izlenirken Kilimli Belediyesine teşekkür ediliyor.

Haber: Foto: Mustafa Emen

 

0 0 0 0 0 0
reklam
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Zonguldak’ta 24 bin 332 korona virüs denetimi gerçekleştirildi…

reklam
reklam

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0
reklam
reklam
r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.