SON DAKİKA

Flaş! Geç kalınırsa yine kaçar!

Bartın, Çaycuma, Devrek, Gökçebey, Karabük, Zonguldak

İŞKUR Üzerinden 40 şehre 450 Büro Memuru Alımı…Zonguldak ve Bartın’da var!

Bu haber 14 Ocak 2020 - 11:50 'de eklendi ve 533 kez görüntülendi.

İŞKUR iş ilanları ile iş arayanlar için kaçırılmayacak fırsat niteliğinde İŞKUR üzerinden kamu ve özel firmalarda istihdam edilmek üzere 40 şehre 450 büro memuru alımı yapılmaktadır. Başvuruda bulunacak adayların en az ilkokul mezunu olması 18 yaşından gün almış olması gerekmektedir. Şehir isimleri sayfanın en altında tek tek verilmiştir.

Başvuru için İŞKUR iş ilanlarından giriş yaptıktan sonra aşağıda resimli olarak İŞKUR girişi bulunmakta olup sırasıyla izlemeniz halinde başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

iskurr daimi isci alimi giris 68 - İŞKUR Üzerinden 40 şehre 450 Büro Memuru Alımı...Zonguldak ve Bartın'da var!

Yukarıda resimde görüldüğü üzere İŞKUR e-şube girişi yaptıktan sonra aşağıdaki resimde görüldüğü üzere meslek yerine Büro Memuru (Genel) yazmanız halinde önünüze tüm büro memuru alımı yapan firmalar görünecek olup online olarak başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Alım şehirleri aşağıda tek tek yazılmış olup ilgilenen adayların ilgili ilana başvuru şartlarına haiz olması durumunda başvurularını tamamlayabilirsiniz.

buro memuru alYmlarY - İŞKUR Üzerinden 40 şehre 450 Büro Memuru Alımı...Zonguldak ve Bartın'da var!

Büro memuru alım şehirleri; Tekirdağ, İstanbul, Tokat, Hatay, İstanbul, Ankara, Sakarya, İzmir, Manisa, Antalya, Ordu, Kocaeli, Kütahya, Aydın, Adana, Gaziantep, Yozgat, Bilecik, Balıkesir, Çanakkale, Diyarbakır, Samsun, Sakarya, Konya, Edirne, Çorum, Bursa, Denizli, Zonguldak,  Kahramanmaraş, Mersin, Afyonkarahisar, Niğde, Sivas, Bartın, Trabzon, Sinop, Nevşehir, Amasya ve Kayseri şehirlerinde istihdam edilmek üzere 450 büro memuru alımı yapılmaktadır.


HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.