a

İnsan kılıklı Caniler-Katiller… Kin-Nefret-İntikam.

Nereye gidiyoruz? Öyle bir dönemden geçiyoruz, ve öyle bir toplum olduk ki, Sevgi toplumundan çıktık, kin-nefret-intikam toplumuna döndük. Neredeyse selamın karşılığında kavga-dövüş olmaya başladı.

Nereye gidiyoruz?

Öyle bir dönemden geçiyoruz, ve öyle bir toplum olduk ki,

Sevgi toplumundan çıktık, kin-nefret-intikam toplumuna döndük.

Neredeyse selamın karşılığında kavga-dövüş olmaya başladı.

Bu hale nasıl geldik…

Her gün çeşitli şehirlerde olan olaylara, kadın cinayetlerine bakmaktan onlara yapılan insanlık dışı olayları dinlemekten, iğrenç görüntüleri seyretmekten bıktık usandık.

Midemiz bulanmaya başladı.

Şahsım olarak erkekliğimden utanmaya başladım.

Nasıl bir vicdandır bu.

Nasıl bir insanlıktır bu.

İnsan kanından, canından olan çocuğunun gözü önünde hayat arkadaşını canice nasıl öldürür, üstelik kendi öz evladını da katlettikten sonra hiçbir şey olmamış gibi gazetecilerin sorularına “Sana ne bizim aramızda” diyecek kadar nasıl cani olabilir.

Aman olmasın, aman bitsin, bir daha olmasın ve bu son olsun diye diye yüzlerce kadın, masum günahsız evlatlar, cinayetlerin ardı arkası kesilmiyor.

Bütün bunlar olurken yetkililerimiz ne üzücüdür ki gerekli olan kanun veya kanunlar yerine mevcut yasalarla devam edince bu canilerin kahpelikleri son bulmuyor. Bir vatandaş olarak gerçekten içim kan ağlıyor, yazıktır-günahtır. Bu ülkenin anaları öldürülüyor, acımasızca, vahşice…

Çocuklar, yetim kalıyor, yaşadıkları bu korkunç olayların etkisiyle korkuyla geleceğine endişe ile bakıyor.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yaşanan bu korkunç olaylar karşısında gerçekten çok etkileniyordur. Çünkü o bir babadır, bu ülkenin lideridir ve artık gereken neyse mutlaka uygulamaya sokacaktır.

Bu ülkenin anaları, çocukları artık ölmesin.

Şam babaları, kendini baba sanan canilere, katillere “Yeter” denilsin. Türk toplumu dünyaya örnek olan insanlardır. Savaşta dahi kadına, esire şefkatli muamele yapan bir millettir. Düşmanına dahi böyle vahşice davranmaz.

Sözün kısası şudur ki,

“Ey Türk titre ve kendine gel, özüne dön.”

Sayın Cumhurbaşkanımız bu canilere, lütfen artık bir dur deyin.

Allah yar ve yardımcımız olsun.

Kalın sağlıcakla…

 

 

reklam
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

2001’DEN BUGÜNE-BUGÜNDEN 2023’E…

reklam
reklam

HIZLI YORUM YAP

reklam
reklam
r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.