a
reklam
reklam

Hayvanseverler ayakta!

11 mart 2021 Perşembe günü Zonguldak Gökçebey arası kayadibi mevkiine “”narkotik eşliğinde”” bayıltılıp bırakılan 12 kopekten hayatta kalan 9 köpek en yakın barınak olan “Gökçebey barınağına ” korumaya alınmıştır..

Köpeklerin hala anestezik etkisinde olduğu ve küpeli olanların ‘küpelerinin kırıldığı’  tespit edilmistir. Kullanılan narkotik ilaç etkisi ile melek olan 3 can defnedilmiştir..
Kozlu Sokak Hayvanları Platformu üyesi Tuğba Avcı büyük üzüntü yaşadığını ve hayvanlara bunu yapanların takipçisi olacaklarını sosyal medya hesabından paylaştığı video ve şu sözlerle dile getirdi;

“Dilerim Rabbim tez günde versın belanızı! Sesimizi duymadınız! Belediyeler ceza kapsamına alınsın dedikçe duymadınız.9 u canlı 3 u ölü gariban evlatlar Zonguldak Gökçebey arası bir bölgeye narkozlu iğne ile atılmış…12 can…3 tanesı ölmüş…
Rabbimin dilsiz kullarını bu hale getirıi buz gibi soğukta buraya atan veee bir de utanmadan iki pakette mama bırakan adiler..

Yatacak yeriniz var mı? Sizin yatacak yeriniz var mı?
İnsanoğlu kötüsün! Merhametsiz bencil şeytanlık peşindesin..
Dostlarımızı @gokcebeybld barınağına tedavileri de yapılmaz üzere alan hekimimiz ve görevlilere sonsuz teşekkür ediyoruz.
3 melek olan yavrumuz ıcın üzgünüz..Kalan 9 yavrum güvende..
Bunu yapan belediye hangisi ise belediye hangisi ise…susarsam namerdim! Zonguldak Çaycuma,Beycuma,Bakacakkadı Saltukova,Yenice vs vs ..hangisi ise @tcicisleri bakanım gereğini rica ediyoruz @av.ozlemzengin ne yapalım biz sorarım sıze? Ne zaman çıkacak bu yasa! Bir belediye bunu yapar da bu belediye cezasız kalır mı? Perşembe günü 3 aylar yüzü suyu hürmetine @tcbestepe Sayın Cumhurbaskanım merhametınıze sığınıyoruz.bızım bu canların çektiği eziyeti göre göre dayanacak sabrımız kalmamıştır…Lütfen! Devletimize saygımız sonsuzdur…Ancak bu vahşetlere dayanamıyoruz artık..

Üzüntümüz büyük! Zonguldak ve tüm ilçelerin belediyelerinden herhangi birinin yaptığı bu vicdansızlığın takibini yapacağız.

Buz gibi bir hava. Ağzı dili olmayan masumları narkotik ilaç eşiğinde insafsızca kırsala atan belediye hangi beledıye çıkarsa çıksın affımız olmayacaktır!
Tüm mobeselerin incelenip yol güzergahı araçlar tespit edilmesi için gereken müracaatı yapacağız.
Bugun insanlık bir kere daha ölmüştür! Bugun Zonguldak perişan şekilde sarhoş gibi savrulan evlatlarına kahrolmuştur.
Zonguldak bugun belediyelerinin “vatandaşa hizmet aşkı” ile düşman olduğu sokak hayvanlarına olan merhametsız duruşunu göstermiştir..

VALİ MUSTAFA TUTULMAZ’A ÇAĞRI

Çok değerli valimiz Mustafa Tutulmaz’dan ricamızdır; bu belediye tespit edilip gereken cezayı almalıdır. Ölen 3 yavrumuz için üzüntümüz büyüktür. Sayın valim lütfen bu vahşetin sahibi belediyeye gereken soruşturmayı açtırabilmek adına bızlere yardım edin. Merhametinize sığınıyoruz..”

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Kabinde kıyafet deneyen müşteriyi görüntülediği iddia edilen mağaza sahibi tutuklandı!

reklam

HIZLI YORUM YAP

r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.