Haber Detayı
11 Eylül 2020 - Cuma 16:36 Bu haber 2651 kez okundu
 
Muammer Avcı'dan Tıp fakültesi kavşak müjdesi..
- Haberi
Muammer Avcı'dan Tıp fakültesi kavşak müjdesi..

 

ZONGULDAK'IMIZA
TIP FAKÜLTESİ FARKLI SEVİYELİ KAVŞAĞI
CUMA MÜJDESİ..

AK Parti İl başkan Yardımcısı Muammer Avcı, Zonguldak halkına bir Cuma müjdesi daha vererek "Tıp Fakültesi farklı seviyeli kavşağının hizmete gireceğini ifade ederek şu mesajı yayınladı.

"Zonguldak halkımızın, mutlu olması, umutlu olması, güvenli ve konforlu seyahat edebilmesi, yaşam standartlarının ve kalitesinin artması, bizler için en büyük onur, en büyük motivasyon kaynağıdır. Bütün meselemiz Liderimizin bizlere ideal olarak koyduğu, "Halka hizmet, Hâk'ka hizmettir" anlayışı gereği, çalışmalarımızı gayretle sürdürmektir. 

Buradan hareketle;

1- Tıp fakültesi kavşağı 56,6 metresi köprülü olarak geçilecek olan kavşağın, toplam uzunluğu tali yollarla birlikte 950 metre olacaktır. 

2- Kavşak tamamlandığında, gerek mevcut heyelan riski, gerekse sonrası oluşabilecek heyelan riskleri tamamen ortadan kalkmış olacaktır. 

3- Tıp fakültesinden çıkıp, Zonguldak veya Ereğli istikametine devam edecek araçlar, gayet güvenli bir şekilde karayoluna katılabileceklerdir. 

4- Hali hazırda proje devam etmekte olup, üç ana ayak çalışmasından,
birinci ayağın betonlanmasının sonuna gelinmiş bulunmaktadır. 

5- Fevkâlade bir durum olmadığı takdirde bu hızla, Tıp fakültesi seviyeli  kavşak projesi bu yıl sonu veya en geç 15.01.2021 tarihinde halkımızın hizmetine açılmış olacaktır." 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Muammer, Avcı'dan, Tıp, fakültesi, kavşak, müjdesi..,
Yorumlar
Haber Yazılımı