Haber Detayı
18 Mart 2020 - Çarşamba 07:43 Bu haber 6862 kez okundu
 
Mızrak çuvala sığmadı! 'Siz reise ihanet ediyorsunuz'
- Haberi
Mızrak çuvala sığmadı! 'Siz reise ihanet ediyorsunuz'

AK Partili Üye Umut Tosun, sosyal medya hesabında Milletvekillerine çok sert sözler söyleyerek “Ayağınızı denk alın” dedi.

Teşkilat mensuplarının seçimlerde gece gündüz çalıştıklarını ancak evde oturan zengin çocukların işe alındığını belirten Mahalle temsilcisi Umut Tosun, AK Parti Milletvekillerine de “Siz yanınızda olanlarla mı çalışacaksınız yoksa Reise karşı olanları işe mi alacaksınız?” diyerek eleştirdi.

 

İşte o paylaşım: "Bütün Zonguldak’ımı seviyorum hiç insan ayırt etmeden ama bütün teşkilat gece gündüz çalıştı, evde oturanların, zenginlerin çocukları işe başladı 19 mahallenin gece gündüz çalışanları yetim kaldı, bu saatten sonra herkes ayağını denk alsın. Kilimli’den Sayın Polat Türkmen, Çaycuma’dan Ahmet Çolakoğlu ve Zonguldak ve Beycuma’dan Hamdi Uçar sizlere bir şey hatırlatmak isterim. Siz yanınızda olanlarla mı çalışacaksınız yoksa Reise karşı olanları işe mi alacaksınız? Sizin bu zamana kadar gücünüz yetti bundan sonra gücünüz yetmeyecek. Siz reise küfür eden adamları işe aldınız referans kullandınız bu saatten sonra herkes ayağını denk alsın bu Zonguldak 3 kişinin isteğiyle yürümüyor. Savaşsa savaş, Ölümse ölüm. Bu Zonguldak sizin emrinize yürümüyor reis ne derse siz tersini yapıyorsunuz, teşkilata sahip çıkmadınız. Yazıklar olsun size. Bu dava burada bitmez. Siz reise ihanet ediyorsunuz, gece gündüz dolaşanlara bir isteğiniz bir talebiniz var diye sordunuz mu? Ama Recep Tayyip Erdoğan’a sövenin bütün işlerini hallettiniz. Siz dava adamı mısınız? Yoksa Pkk’nın adamı mısınız? Bu davada bizler ölümüne kadar reisleyiz ama sizler vatan haini olanlarla birliktesiniz. Devamı gelecek. Biz reisi ölümüne kadar seviyoruz ya sizler?"

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mızrak, çuvala, sığmadı!, 'Siz, reise, ihanet, ediyorsunuz',
Yorumlar
Haber Yazılımı