Haber Detayı
10 Eylül 2020 - Perşembe 15:17 Bu haber 1673 kez okundu
 
Gazeteci Öztürk, Zonguldak'a KGD'de veda etti...
- Haberi
Gazeteci Öztürk, Zonguldak'a KGD'de veda etti...

Gazeteci Öztürk, Zonguldak’a KGD’de veda etti…

Uzun yıllardır Zonguldak’ta basın sektöründe hizmet vermekte olan ve Ereğli Önder Gazetesi Zonguldak Büro şefliğini yapan ve aynı zamanda da “Öztürk 67 haber” internet sitesi sahipliğini yaparak 45 sene bu sektöre hizmet veren Ahmet Öztürk, TTK’dan emekli olduktan sonra Manisa iline yerleşmeye karar vererek çocuklarının da yaşadığı bu ile gidiyor. Ahmet Öztürk’ün bir diğer gazeteci oğlu Aytaç Öztürk ise Zonguldak’ta kalarak basın sektöründeki hizmetine devam edecek.

Zonguldak’tan Pazar günü ayrılacak olan Öztürk gitmeden önce Karaelmas Gazeteciler Derneği’nde meslektaşlarıyla bir araya gelen meslektaşımız Dernek Başkanı Mustafa Emen, yöneticiler Osman Sav ve Fadime Yılmaz Elma, Cevdet Akgün, Selahattin Temiz, eski gazetecilerden Ünal Sağlam ile sohbet sonrası veda eden Ahmet Öztürk, “Manisa’ya gidiyorum ama bir ayağım da burada olacak, oğlum Aytaç’ın burada olmasını fırsat bilerek zaman buldukça ekmeğini yediğim Karaelmas’a yine geleceğim. Şunu ifade ediyorum ki Manisa’da da bir kapınız olduğunu asla unutmayın, bir telefon kadar dostlarıma yakın olacağım. Hepiniz hakkınızı helal edin.” Dedi.

Değerli dostumuz ve meslektaşımız Ahmet Öztürk’e bundan sonraki yaşantısında sağlıklı ve uzun ömürlü bir hayat diliyoruz. Allah’a emanet ol…

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gazeteci, Öztürk,, Zonguldak'a, KGD'de, veda, etti...,
Yorumlar
Haber Yazılımı