[removed][removed]
Haber Detayı
16 Kasım 2020 - Pazartesi 11:50 Bu haber 2414 kez okundu
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın devreye girmesiyle hızlanan projede müjde geldi...
- Haberi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın devreye girmesiyle hızlanan projede müjde geldi...

 
Ak Parti Zonguldak İl Başkan Yardımcısı Muammer Avcı, Kozlu köprülü kavşağın müjdesini proje görseliyle duyurdu. Başkan Yardımcısı Avcı, köprülü kavşağın Aralık ayında tamamlanacağını açıkladı. 
 
Ak Parti Zonguldak İl Başkan Yardımcısı Muammer Avcı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Kozlu köprülü kavşağın Aralık ayında tamamlanacağını ifade etti.
Yapılan açıklama şöyle:
 
"ARALIKSIZ TAKİBİNDE OLDUĞUMUZ KODU 2,85 METREYE
YÜKSELTİLEN KOZLU KÖPRÜLÜ KAVŞAK PROJEMİZ ARALIKTA TAMAMLANIYOR...
 
İŞTE VİDEOSU
Bilindiği gibi Kozlu Köprülü Kavşak inşaatı, 2020 yılının ilk aylarında başlamıştır. Projenin imalat hızı, özellikle Mayıs ayında Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, Zonguldak’ımızdaki projeler hakkında bilgilendirilmesi ve sonrasında yaşanan gelişmelerle daha da bir ivme kazanmış, yaşanan pandemi sürecinde verilen 2 aylık boşluğa rağmen, bu yılın sonu Aralık ayı itibari ile halkımızın hizmetine açılmış olacaktır.
Projenin, Zonguldak - Fatih sitesi istikameti geçiş aksı 85 metre,
dönüş aksı 55 metre olup, yüksekliği 2,85 metredir. İmalat tamamlandığında, Kozlu kavşağında sıklıkla yaşanan su taşkınlarının bir daha yaşanmaması, güvenli ve konforlu geçişin sağlanması hedeflenmektedir.
Bugün, köprü kirişlerinin salı gününe kadar tamamlanacağı sözünü aldığımız yüklenici firmaya, dikkat çekici inşaat hızı ve gayretleri için ve de çok yakın bir zamanda, menfez imalatları devam ederken, kısmi olarak, Kozlu’ ya giriş, çıkışı sağlayacak aks da gerçekleştirecekleri düzenleme için, halkımız adına teşekkürlerimizi sunuyoruz."
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Cumhurbaşkanı, Erdoğan'ın, devreye, girmesiyle, hızlanan, projede, müjde, geldi...,
Yorumlar
Haber Yazılımı