Haber Detayı
29 Haziran 2020 - Pazartesi 16:21 Bu haber 738 kez okundu
 
Başkandan FLAŞ açıklama! 'BİRİLERİNİN ADAMI OLMADIK'
SPOR Haberi
Başkandan FLAŞ açıklama! 'BİRİLERİNİN ADAMI OLMADIK'

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Beşiktaş Taraftarları Derneği Başkanı Tarkan Atik ve Yönetim Kurulu üyeleri, ilçede kurulu bulunan bir başka dernek yöneticilerinin yaptığı ziyaret ve görüşmelerin kendilerine mal edilmesine sert tepki gösterdi. 
 
 
 
Zonguldak Ereğli’ de gerek sosyal gerekse de Beşiktaş için yaptıkları çalışmalarla herkesin takdirini toplayan, bugüne kadar Beşiktaş taraftarları dernekleri arasında her yıl üst üste birincilik elde eden Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği Başkanı Tarkan Atik ve yönetim kurulu üyeleri, ilçede kurulu bulunan bir başka dernek yöneticilerinin yaptığı ziyaret ve görüşmelerin kendilerine mal edilmesine sert tepki gösterdi. 
 
 
 
“NASİHAT İLE YOLUMUZA DEVAM ETTİK”
Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği Başkanı Tarkan Atik, bazı basın yayın organlarında ‘Otel odalarında ya da özel bir yerde eski yöneticileriler bir araya geldi’ haberlerinin kendileri ile hiçbir bağlantısı olmadığını ifade ederek açıklamasında şunlara yer verdi; “2009 yılında kurulan ve açılışı 2010 yılında efsane başkanımız unutulmaz İnsan Süleyman Seba tarafından açılan Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği, bugüne kadar gerek sosyal gerekse de Beşiktaş adına yaptığı tüm etkinliklerde herkesin takdirini kazanmıştır. Beşiktaşlı olarak Rahmet ile andığımız, Beşiktaş’a her şeyini veren Süleyman Seba’nın bizlere ettiği kimsenin adamı olmamayı ve sadece Büyük Beşiktaş'ımızın menfaatleri doğrultusunda hareket etmemizi nasihat ile yolumuza devam ettik. Bu bağlamda, Karadeniz Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği Her Daim Beşiktaş Menfaatleri Doğrultusunda Süleyman Seba’nın izinde yönetimiyle üyeleriyle kimsenin adamı olmadan kimsenin otellerinde otobüslerinde teknelerinde oy pazarlıkları menfaat çıkarları yapmadan kurulduğu günden beri sadece Beşiktaş’ımızın için çalışmalarına ve faaliyetlerine aynı çizgide devam etmektedir. Açılışını 2010 yılında bizzat rahmetli onursal başkanımız Süleyman Seba'nın yaptığı ve bize kimsenin adamı olmamayı ve sadece Büyük Beşiktaş'ımızın menfaatleri doğrultusunda hareket etmemizi nasihat etti. Bu bağlamda kurulmuş olan Kdz. Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği 'nin bir grup medya kuruluşunda yer alan bazı otel ya da özel yerlerde eski yöneticilerle bir araya geldi haberleri ile uzaktan yakından alakası yoktur. Kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız.”
Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkandan, FLAŞ, açıklama!, 'BİRİLERİNİN, ADAMI, OLMADIK',
Yorumlar
Haber Yazılımı