Haber Detayı
29 Haziran 2020 - Pazartesi 10:15 Bu haber 468 kez okundu
 
Başkan Alan’dan “Covid günleri esnaf gezisi”
- Haberi
Başkan Alan’dan “Covid günleri esnaf gezisi”

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan 23 Haziran Salı günü öğle saatlerinde BKM Müdürü Armağan Gürgenç ve basın mensuplarıyla birlikte 150 esnafın katıldığı 22 Haziran 6 Temmuz günleri arasında devam etmekte olan “Covit günleri, Esnaf-vatandaş elele” kampanyasına destek olarak esnaf ziyaretinde bulundu.

Gazipaşa caddesi üzerinde bulunan Zonguldak’ın ilk alışveriş merkezi Emral çarşısını gezerek esnaflarla sohbet eden Başkan Selim Alan, anlaşmalı indirimli ürünlerden eşine, kendisine çeşitli giysiler alarak jest yaptı ve esnafın yanında olduğunu söyledi. Gazetecilerle birlikte yapılan bu

Fotoğrafları konuşturduğumuzda Belediye Başkanı Selim Alan’a çok sayıda basın mensubu eşlik ederken, bu güzel etkinlik dolayısıyla de esnaflardan da büyük beğeni topladı. Alan, daha sonra gazetecilere açıklama yaparak Korana virüsü hep birlikte yeneceklerini ve halkın da kurallara mutlaka uyması gerektiğinin altını çizdikten sonra yapılmakta olan projeler hakkında bilgi verdi. Güzel işler olunca güzel haberler yapmak bizlerin de hoşuna gidiyor.

FOTOĞRAFLAR KONUŞURSA

HABER: MUSTAFA EMEN

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Alan’dan, “Covid, günleri, esnaf, gezisi”,
Yorumlar
Haber Yazılımı