Haber Detayı
27 Ocak 2020 - Pazartesi 12:31 Bu haber 7744 kez okundu
 
ARIZA yine su kaynattı…
- Haberi
ARIZA yine su kaynattı…

Pusula’sı şaşmış arıza yazacak konu bulamayınca zaman zaman bize sarkıyor, yalan yanlış uyduruk karalamalarla kamuoyuna yanlış bilgiler veriyor. Hakkımızda son yazdığı yazı ise tam bir uydurma. Bu kadar da görmeden atılmaz ki. Ayıp yahu ayıp, sanki 24 saat bizim içimizde yaşıyor, son ajanı vardı o da ağzını tutamayınca, dik duramayınca bileti kesildi, aslında kendi biletini kendi kesti. Neyse buna takılacak değiliz, onun da günahı yok sonuçta emir kuluydu.

Konumuz bu değil tabi…

Başkanı emekli olunca, Yönetimi emekliyor! diye yazı yazmış.

Milletvekili Hamdi Uçar’ın adeta avukatlığına soyunmuş.

Hani 10 Ocak Çalışan gazeteciler gününde Hamdi Uçar salonda bulunan tüm gazetecilere hitaben “Kaleminizi kırarlar” gibi hiç yakışmayan bir söz söylemiş ve kıyamet kopmuştu ya, Karaelmas Gazeteciler Derneği de nazik bir şekilde kendisini özür dilemeye davet etmişti. Sayın Uçar bu davete katılmayarak konu uzadı ve yargıya kadar gitti.

Pusula’nın arıza kalemi de fırsat bu fırsat yine kaptırmış bize ve demiş ki,

“Karaelmas Gazeteciler Derneği, AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar’dan özür bekliyor.

Olay şu: 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde, AK Parti Milletvekilleri, İl ve İlçe Başkanları, Belediye Başkanlarıyla birlikte basını ağırladı. Orada bir kişi, Milletvekili Hamdi Uçar hakkında birtakım iddiaları gündeme getirdi. Hamdi Uçar, konu hakkında dava açtığını söyledi. Bu tür haksız ithamda bulunanlar için ‘kaleminizi kırarlar’ dedi. O gün için söylenecek bir söz değildi. Ama bu kahvaltı etkinliğinden çıkıldı.

BURAYA DİKKAT! “ Karaelmas Gazeteciler Derneği’nin daha önce açtığı sergide kullanılan fotoğraflarla yeniden bir sergi açıldı.”

Biz o sergide bizzat ben 30 tane yeni fotoğrafı Nağme Color’a bastırdım. Sergide 34 fotoğraf vardı sadece 4 tanesi geçmiş senelerden fotoğraftı. Nağme Color orda Erol’a sor. 150 lira da para ödedim.

Bu kadar yalan ve iftira dolu haber ancak senin gibi bilgi kirliliği üreten gazeteciye yakışır. Bir daha KGD hakkında yazı yazmadan önce beni ara ben sana doğru bilgi vereyim de kamuoyunun gözünde daha fazla küçülme. Gerçi senin ne olduğunu herkes biliyor ya, adamlık bende kalsın. Tutturmuşun bir emekli gidiyorsun. Yani sen beni yazacaksın diye emekli mi olmasaydım. Bu dernekte rahmetli Harun Ersoy da, Çetin Sezgin de emekliydi ve KGD’de aktif görev yaptılar. Artık başka konu bul sen giderken ben geliyordum. Dernekte ilişiğin kesildi diye ha bire çamur atıyorsun Bir gün o çamur senin suratına yapışır da temizleyemezsin. Daha da fazla seni muhatap almıyorum.

Hadi ordan. Hadi ordan…

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ARIZA, yine, su, kaynattı…,
Yorumlar
Haber Yazılımı