Haber Detayı
29 Haziran 2020 - Pazartesi 14:33 Bu haber 1491 kez okundu
 
Ak Parti Çaycuma karıştı! Yöneticiden İlçe Başkanına veryansın! Kibir ego ve inat...
ÇAYCUMA Haberi
Ak Parti Çaycuma karıştı! Yöneticiden İlçe Başkanına veryansın! Kibir ego ve inat...

Ak Parti Çaycuma İlçe Başkanı Veysel Karani Doğancı'ya tepki sosyal medyada olay oldu. Ak Parti Çaycuma Yönetim Kurulu Üyesi Metin Malakcı'nın sosyal medyadaki paylaşımına, tüm tepkilere rağmen İlçe Başkanı Doğancı'yı tutan Ak Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu'nun ne diyeceği merak ediliyor.

 

Ak Parti Çaycuma Yönetim Kurulu üyesi Metin Malakcı, sosyal medya hesabına yazdığı mesajla İlçe Başkanını topa tuttu. "BU BİR ÖZ ELEŞTİRİDİR" diyerek bitirdiği mesajında, "Gönüllere girememiş köy muhtarlarının ve köybaşkanların bile 80 nin kalbinde yer edinememiş vatandaşından kopuk bu zihniyet ve kafa bu halka hizmet edemez. Halkın iradesini ve halka edepsizlik edercesine yok sayan" diyerek eleştiren Malakcı'ya çok sayıda destek geldi. 

Mesaj şöyle:

"Sonda söyleyeceğimi başta söyleyim o halde

"Halkta karşılığı olmayan hiçbir siyasetin ve siyasetçinin gideceği yolda yönde yoktur!" Yol arkadaşlarına ve Halkına inanmayan halka rağmen siyaset yapan veya yapmaya çalışan küçük olsun benim olsun ve ,siyaseti atama bekleyen memur zihniyetinde düşünenlerin sonları bugün değilse yarın hüsrandır! Gönüllere girememiş köy muhtarlarının ve köybaşkanların bile 80 nin kalbinde yer edinememiş vatandaşından kopuk bu zihniyet ve kafa bu halka hizmet edemez. Halkın iradesini ve halka edepsizlik edercesine yok sayan . kimseye sormam herşeyi ben bilirim edasında Ego kibir abidesi zihniyeti değiştirmedikçe. Reisin yoluna baş koyduğum çok sevdiğim Akparti Yönetim kurulu üyesi olduğum Ak-parti ilçe teşkilatı Çaycuma da başarısız olmaya ve kaybetmeye mahkumdur...
"BU BIR ÖZ ELEŞTİRİDİR"....

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ak, Parti, Çaycuma, karıştı!, Yöneticiden, İlçe, Başkanına, veryansın!, Kibir, ego, ve, inat...,
Yorumlar
Haber Yazılımı