Haber Detayı
21 Eylül 2020 - Pazartesi 13:39 Bu haber 2815 kez okundu
 
AK Parti Çaycuma'da ziyaretlere başladı...
ÇAYCUMA Haberi
AK Parti Çaycuma'da ziyaretlere başladı...

      Geçtiğimiz hafta sonu yapılan kongre ile AK Parti Çaycuma İlçe Başkanlığına seçilen Birol Yiğit, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kaymakam Muharrem Coşgun’u ziyaret etti.
Tanışmak amacı ile gerçekleştirilen ziyarette Kaymakam Coşgun yeni başkan ve yönetime başarılar dilerken; “Pandemi sürecinde çalışmalarımızın çoğunu bu konu aldı. Tabi diğer hizmetlerimizde bir planlama çerçevesinde devam ediyor”dedi.
Başkan Yiğit genç ve dinamik bir kadro oluşturduklarını ifade ederek; “Yönetim kurulundaki arkadaşlarımız gerçekten Çaycuma’mıza katkı sağlayacak isimler. Aramızda önceki teşkilattan olan arkadaşlarımız var. Hep beraber ilçemiz için çalışacağız”dedi.
Ziyarette ağırlıklı olan pandemi süreci konuşurken, ziyaret sonunda hatıra fotoğrafı çektirildi.
     AK Parti ardından  ilçede yeni göreve başlayan İlçe Emniyet Müdürü Ali Rıza Gönen ve İlçe Jandarma Komutanı Samet Tonga'yı ziyaret ederek yeni görev yerinde başarılar dilediler. Emniyet Müdürü Gönen ve Jandarma Komutanı Tonga ziyaretlerinden ötürü AK Parti heyetine teşekkür etti.
          Karşılıklı sohbet şeklinde geçen ziyarette Emniyet Müdürü ve jandarma komutanı yeni seçilen AK Parti yöneticilerine başarı dileklerinde bulundular.
Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, Çaycuma'da, ziyaretlere, başladı...,
Yorumlar
Haber Yazılımı