Haber Detayı
25 Mart 2020 - Çarşamba 17:55 Bu haber 3886 kez okundu
 
- Haberi

Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu 108 Sağlık Personeli Alımı Başvuru Koşulları;

Yayınlanan ilan ile alım yapılan pozisyonların maaşları özel bütçeden karşılanacaktır. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi ilan kapsamında 2 psikolog, 1 diyetisyen, 96 hemşire, 7 sağlık personeli ve 1 diğer sağlık personeli alımı yapılacaktır. Her bir kadro için başvuru koşulları ayrı ayrı belirtilmiştir. Adaylar bu pozisyonlardan sadece birine başvuru yapabilecektir.

Başvuru yapacak kişiler memur olma genel şartlarını sağlamalıdır. SGK’dan aylık almayan, 18 yaşını doldurmuş, KPSS puanına sahip, gerekli eğitim şartlarını sağlayan kişiler başvuru yapmalıdır.

Başvuru Usulü

İlan 24 Mart 2020 tarihinde yayınlanmıştır. İlanın yayın tarihinden itibaren 15 gün içinde başvuru yapmak mümkündür. Başvurular Kepez/Aydın adresindeki üniversite hastanesi başmüdürlüğüne şahsen veya posta yoluyla yapılacaktır. Adaylar virüs önlemlerinden ötürü posta ile başvuru yapmayı tercih etmelidir.

Başvuru yaparken başvuru formu, KPSS sonuç belgesi, öğrenim belgesi, kimlik fotokopisi, vesikalık fotoğraf ve istenen diğer belgeler teslim edilecektir.

Adaylar KPSS puan üstünlüğüne göre sıralanacaktır. Sözlü ya da uygulamalı sınav yapılmayacak olup sadece KPSS puanı en yüksek olandan başlayarak yerleştirme yapılacaktır. Başvurular sona erdikten sonraki 3 gün içinde liste ilan edilecektir. Kontenjan sayısı kadar asil ve kontenjanın 2 katı kadar yedek aday belirlenecektir. Atanmaya hak kazananların ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde adaylar iş başı yapacaktır.

 

Kaynak: Adnan Menderes Üniversitesi 108 Sağlık Personeli Alımı Lise Önlisans Lisans

Kaynak: Editör:
Etiketler: ,
Yorumlar
Haber Yazılımı