SON DAKİKA

Flaş! Geç kalınırsa yine kaçar!

Bartın, Çaycuma, Devrek, Gökçebey, Karabük, Zonguldak

“Genişletilmesi ve gelişmesini destekliyoruz”

Bu haber 13 Ocak 2020 - 17:11 'de eklendi ve 1.204 kez görüntülendi.

Ak Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, Zonguldak Havalimanı için İMZA Gazetesine destek sözü verdi. Milletvekili Ünal, “Genişletilmesi ve gelişmesini destekliyoruz. Karabük Valisi ile de görüşeceğim, bölge milletvekillleri olarak da toplanıp Ulaştırma Bakanlıına gidebiliriz” dedi.

Zonguldak Havalimanının genişleme ve uzatılması için gereken 13 milyon liralık ödeneği gündemde tutan İMZA Gazetesinin sorularını yanıtlayan Ak Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, “Zonguldak Havalimanı Bartın ve Karabük için de çok önemli. Bölge halkımız buradan faydalanıyor. Filyos Limanı projesiyle zaten doluluk sıkıntısı da yaşanmayacak. Pistin uzaması ve genişlemesi konusunda gerekli 13 milyon liranın temini ve Zonguldak Havaalanının diğer sorunlarının halledilmesiyle ilgili Karabük Valimiz ile görüşeceğim. 3 il milletvekilleri olarak bir araya gelip Ulaştırma Bakanlığına da gidebiliriz” dedi.


HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

3 ADET YORUM YAPILDI

““Genişletilmesi ve gelişmesini destekliyoruz”” için 3 cevap

  1. AvatarAnonim dedi ki:

    Ey sivri zekalılar caycumada hava limanı var Karabük yada İsmetpaşa için neden dusunmuyorsunuz

  2. AvatarAnonim dedi ki:

    Karabük e çok ters.

  3. AvatarAnti Şaibe dedi ki:

    Karabük e ters. Eflani ye havaalanı yapılsa, hızlı tren hattı ile Safranboluya bağlansa, Safranbolunun 1 milyon olan turist sayısı 2 milyona çıksa nasıl olur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.