a
reklam
reklam

Gaziler Derneği Başkanı Temel Şahin güven tazeledi…

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kdz. Ereğli Şubesi’nin 5’inci olağan genel kurulunda mevcut Başkan Temel Şahin güven tazeledi.
Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kdz. Ereğli Şubesi’nin 5’inci olağan genel kurulu Hüseyin Tatoğlu Kültür Merkezi’nde yapıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan Genel Kurulda, Divan Başkanlığına Mehmet Özhan, divan başkan yardımcılığına Zafer Toprak ve divan katipliğine Ali Ayhan seçildi.
Kongrede konuşma yapan Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kdz. Ereğli Şube Başkanı Temel Şahin, “Kongremizin camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Şahsım ve yönetim kurulum adına en içten duygularla saygılarımı sunarım. Pandemiye rağmen öncelikle özveride bulunup teşrif ettiğiniz için siz değerli üyelerimize teşekkür ederim.” İfadelerini kullandı.
Faaliyet ve denetim raporları okunarak oy çokluğu ile kabul edildi. Tek liste ile gidilen kongrede Temel Şahin 3 yıl süreliğine yeniden başkanlığa seçildi.
Temel Şahin başkanlığında yeni yönetim kurulu listesi şu isimlerden oluştu:
Refik Keskin, Turhan Öztürk, Refik Özaydın, Ünal Demirbaş
Yedek liste: Enver Abacı, Kemal Özkul, Mustafa Çakır, İsmail Demirci, Selahattin Hızarcı
Denetim Kurulu: Ali Sezer, Mustafa Tekin, İbrahim Tan
Yedekler: İlyas Beyazay, Hasan Aktaş, Yaşar Demirci
Üst Kurul Delegesi: Ünal Demirbaş
Yedek: Turhan Öztürk

AW282878 02

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

KDZ.Ereğli’ye 12 Derslikli Ek Bina Protokolü İmzalandı…

reklam

HIZLI YORUM YAP

r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.