a

Erol Sarıal “İş bilenin kılıç kuşananın”.

Her partiye Erol Sarıal gibi işinin ehli, tecrübeli, siyaseti bilen, insana değer veren, üstlendiği sorumluluğu en üst noktaya taşımak için elinden geleni yapan bir görev adamı lazım.

CHP Kilimli İlçe Başkanı Erol Sarıal, TTK’dan emekli bir maden mühendisi. Emekli olduktan sonra siyasetin içinde yer almış ve CHP’den Belediye başkan aday adayı ve Milletvekili aday adayı olmuş ancak Genel Merkezden onay alamamıştı ve daha sonra kıymeti bilinmiş olacak ki Kilimli İlçe Başkanlığı görevine getirildi.

Göreve geldikten bu yana bir an bile boş durmayan, partisinin çalışmalarını hizmetlerini ve halkla olan diyaloglarını üst noktaya taşıma gayretlerinin yanı sıra Maden Mühendisliği görevini de asla unutmayarak ocaklara inmek suretiyle çalışmalarına devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde de bu şekilde ocağa inmişti ve şimdi de Gelik’te bir özel ocağa girerek incelemelerde bulunduktan sonra kamuoyuna şu açıklama yapıldı.

“16 Haziran Çarşamba günü, Gelik’te özel sektör yeraltı maden işletmesinde incelemelerde bulundu. Gelik’te, özel sektöre ait, yeraltı maden işletmeciliğinde ilk kez uygulanan yarı mekanik ayak üretim sistemini Üretim, İş Güvenliği, İstihdam ve Çevreye uyum açısından inceleyen İlçe Bakanı Erol Sarıal, Çalışanlar için, İş Sağlığı ve Güvenliği koşullarına, verimlilik ve çevreye uygun madencilik için atılan adımlar nedeniyle İş insanı Alaattin Kurnaz’ı, İşletme Müdürü Uğur Akkurt’u ve teknik ekibi kutlayan Erol Sarıal, havzada yeni üretim teknikleriin yaygınlaştırılması için, TTK Yönetimine ve diğer özel işletme sahiplerine de çağrıda bulundu.”

Fotoğrafı konuşturduğumuzda, güzel bir söz vardır. İş bilenin kılıç kuşananındır.” Erol Sarıal da işte budur. Haber-Yorum: Mustafa Emen.

WhatsApp Image 2021 06 18 at 13.52.05

0 0 0 0 0 0
reklam
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Tünelde ışık göründü…

reklam
reklam

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0
reklam
reklam
r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.