a
reklam
reklam

Düsseldorf-Zonguldak-Düsseldorf seferleri hakkında Sunexpress’ten duyuru!

SunExpress şu açıklamayla acentalara duyurdu;
“Geçtiğimiz ay içinde sizlerin de önerisiyle karar verip uçuş tarihlerini öne çektiğimiz; 28.03.2021 ve 04.04.2021 Düsseldorf-Zonguldak-Düsseldorf seferlerimizi Zonguldak Havalimanının pist genişletme sonrası seyrüsefer sistemlerinin ile ILS cihazının test ve kontrollerinin belirtilen uçuş tarihlerimize yetiştirilememesi nedeni ile maalesef aşağıdaki şekilde değiştirmek zorunda kaldık.
28.03.2021 ve 04.04.2021 Düsseldorf-Zonguldak-Düsseldorf seferlerimiz iptal edilerek bu uçuşlardaki yolcularımız ayni günlerde planlanan;
28.03.2021 ve 04.04.2021 Düsseldorf-Ankara-Düsseldorf seferlerimize aktarılacak ve Ankara-Zonguldak-Ankara arasında Otobüs seferleri ile Zonguldak’a ve Ankara’ya götürülecektir.
Elimizde olmayan zorunlu bu değişiklikten dolayı çok üzgünüz. Konuyu bilgilerinize sunar SunExpress’e olan destek ve işbirliğimizin için çok teşekkür ederiz”

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Güler SAV, gözyaşlarıyla sonsuzluğa uğurlandı…

reklam

HIZLI YORUM YAP

r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.