a
reklam
reklam

Devrek itfaiyesine dayanıklı elbise…

Yangın, deprem, sel ve diğer doğal afet gibi durumlarda gözlerini budaktan sakınmadan vatandaşların yardımına koşan Devrek Belediyesi İtfaiye Ekipleri,  kendilerini, daha güvende hissetmeleri ve daha verimli çalışabilmeleri için ateşe dayanıklı, 10 adet Nomex yanmaz elbise ile donatıldı.

Her zaman personelinin güvenliğini ön planda düşünen Devrek Belediyesi, bu amaçla personelinin yangınlarda kullanması için yangın koşullarında koruyucu niteliğe sahip 10 adet Nomex Yanmaz elbise satın aldı.

Devrek İtfaiyesi’nin, her geçen gün daha iyi hizmet verebilmek için araç ve gereç donanımını günün şartlarına uygun hale getirdiğine dikkat çeken Devrek Belediye Başkan Vekili Hüsnü Işık, tüm ekiplerin ahşap, benzin, elektrik ve metal yangını gibi değişik türlerdeki yangınlara başarıyla müdahale edecek kapasiteye sahip olduğunu kaydederek, itfaiyecilerin, teçhizatın yanı sıra gerekli kıyafet ve maskeleri de amaca uygun kullandığını, söyledi.

WhatsApp Image 2021 03 09 at 11.53.53

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

DEVREK BELEDİYE PERSONELİNE İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ SEMİNERLERİ BAŞLADI…

reklam

HIZLI YORUM YAP

r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.