a

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Avcı’yı aradı… Projeleri sordu, gelme sözü verdi…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, aile dostu ve Ak Parti Zonguldak İl Başkan Yardımcısı Muammer Avcı’yı arayarak cami ve diğer yatırımların durumuyla ilgili bilgi aldı. Pandemi tedbirleri kapsamında tam kapanma sürecinin hemen ardından, Zonguldak’a bir CUMA günü geleceği sözünü veren Erdoğan, Zonguldak halkına selam söyledi.
Avcı, daha önceki telefon görüşmesinde belirttiği “ZONGULDAK’I TOPARLAYACAĞIZ” talimatı üzere, yürüyen tüm projeleri bizzat yakinen takip ettiği için ve tüm bakanları adeta Zonguldak’a seferber ettiği için şahsı, tüm teşkilat ve özellikle halkı adına minnettarlığını arz etti.
Ak Parti Zonguldak İl Başkan Yardımcısı Muammer Avcı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmesini sosyal medya hesabında şöyle paylaştı:

 

CUMHURBAŞKANIMIZLA GÖRÜŞTÜK, TÜM ZONGULDAK HALKIMIZA SELAMLARINI İLETTİ
Saygıdeğer Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan, perşembe günü akşamı iftardan hemen önce telefonla aradı. Hâl hatırdan sonra yaklaşık 10 dakika kadar sohbet ettik.
Öncelikle yakın zamanda açılışını planladığı şehrimize hediyesi, Uzun Mehmet Camimizi sordu. Ben de kendisine Camimiz ve çevresinde oluşan muazzam güzellikteki çevre düzenlemesi ve yaşam alanı için teşekkür ettim.
Ayrıca kendisine sizlerle de Videosunu paylaştığım Zonguldak’ımızda gerek Ak parti hükümetimizin, gerekse Zonguldak Belediyemizin yapmış olduğu yatırımlar ve imalatları devam eden projelerimizle ilgili bilgilendirme gerçekleştirdim.
Pandemi tedbirleri kapsamında tam kapanma sürecinin hemen ardından, Zonguldak’ımıza bir CUMA günü geleceğinin müjdesini verdi.
Son olarak kendisine, ZONGULDAK’ı TOPARLAYACAĞIZ talimatı üzere, yürüyen tüm projeleri bizzat yakinen takip ettiği için ve tüm bakanlarımızı adeta şehrimize seferber ettiği için şahsım, tüm teşkilatımız ve özellikle halkımız adına minnettarlığımızı arz ettim.
Saygılarımla.”

0 0 0 0 0 0
reklam
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ismi REKORTMEN BELDENİN mahallesine verildi…

reklam
reklam

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0
reklam
reklam
r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.