a

Ceza İnfaz Kurumu Kütüphaneleri İçin Kitap Bağış Kampanyası düzenlendi…

Adalet Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı arasında imzalanan “Ceza İnfaz Kurumu Yerleşkelerinde Kütüphane Kurulmasına İlişkin İş Birliği Protokolü” çerçevesinde tüm Türkiye genelinde eş zamanlı olarak “Ceza İnfaz Kurumu Kütüphaneleri İçin Kitap Bağış Kampanyası” planlanmış olup Adalet Bakanı Sayın Abdulhamit GÜL tarafından bugün saat 11:00’de ilk kitap bağışı yapılarak kampanya başlatılmış ve buna bağlı olarak Zonguldak Adliye Sarayında Cumhuriyet Savcısı Ümit EFEOĞLU, İl Kültür Turizm Müdürü Kemal AKÇAY, Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Mustafa CAN, İl Milli Eğitim Müdürü Ali TOSUN, Denetimli Serbestlik Müdürü Bekir TÜRKMEN, İl Halk Eğitim Merkezi Müdürü Türkan TUYGAR, İl Halk Kütüphane Müdür V. Berivan ÇELİK, Ceza İnfaz Kurumları İzleme Kurulu Başkanı Av.Mehmet BEKAR ve üyeleri ile diğer Daire Amirlerinin katılımıyla program gerçekleştirilmiş, Cumhuriyet Savcısı Ümit EFEOĞLU tarafından ilk kitap bağışı yapılarak kitap okumanın önemi vurgulanmıştır.

Kitap bağış kampanyası için Zonguldak Adliye Sarayı ve Zonguldak Valiliği ana giriş katında oluşturulan stantlarda 31/05/2021-16/06/2021 tarihleri arasında kitap bağışı kabul edilecek olup halkımızın bu kampanyaya destek vermeleri saygıyla duyurulur.

reklam
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

FETÖ Yeni Yapılanma operasyonunda 13 şüpheli adliyede!

reklam
reklam

HIZLI YORUM YAP

reklam
reklam
r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.