a

BİSİKLETİNİZİ TAMİRE HAZIRLAYIN!

 Devrek Belediyesi, çocuk ve gençlerin bisiklet kullanmalarını teşvik etmek amacıyla bu yıl ikinci kez “Bisiklet Tamir Atölyesi”ni kuruyor. Atölyede ücretsiz olarak çocuk ve gençlerin bisikletleri tamir ettirilecek.
   Bu amaçla Devrek Belediyesi tarafından 3 Temmuz 2021 Cumartesi günü  Eski Anaokulu bahçesinde bisikleti bozuk ve kullanılmaya elverişli olmayan genç ve çocukların günboyu bisikletleri tamir ettirilecek.
   Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, çocuk ve gençlere büyük önem verdiklerini ifade ederek, bisiklet kullanma kültürünün geliştirilmesi gerektiğini, söyledi.
    Başkan Bozkurt, “Bisiklet kullanımı sağlık açısında önemli olduğu kadar ekonomik açıdan da önemlidir. İşte bu amaçla ‘Bisiklet Tamir Atölyesi’ etkinliğimizin bu yıl ikincisini düzenleyeceğiz. Bisikleti bozuk olan veya kullanmaya elverişli olmayan çocuk ve gençlerimizin bisikletlerini ücretsiz tamir ettireceğiz. Böylece çocuk ve gençlerimizin bisiklet kullanma kültürünü yaygınlaştırmayı amaçlıyoruz. Bu etkinliğimizi geleneksel hale getirerek sağlıklı nesiller yetiştireceğiz. Tüm genç ve çocuklarımızı bisikletlerini tamir ettirmek için hazırlanmaya çağırıyorum.”dedi.

BISIKLET 2

0 0 0 0 0 0
reklam
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

BOZKURT, ZONGULDAK’IN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 100. YILINI KUTLADI…

reklam
reklam

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0
reklam
reklam
r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.