a

Bir meslektaşımız daha hakka yürüdü…

Ölüm Allah’ın emri hak ve gerçektir bunu hepimiz biliyor ve inanıyoruz çünkü Cenab-ı Allah “Her canlı ölümü tadacaktır” emrini vermiş. Dünya kurulduğundan beri bu emir aksamadan uygulanıyor ve sırası gelen bu ölümü tadarak sonsuzluğa uğurlanıyor. Hepimiz de bir gün bunu yaşayacağız kaçış yok.

Bu gerçekten hareketle Gazeteci arkadaşımız, meslektaşımız ve gençlik yıllarından bu yana tanıdığım, samimi arkadaşım, başkanı olduğum Karaelmas Gazeteciler Derneği KGD’nin de üyesi ve denetleme kurulu üyesi olan Zonguldak’ın yetiştirdiği değerlerden TRT-Anadolu Ajansı ve yerel medyada TV’de yorumcu olarak görev yapan Akay Turhan maalesef yakalandığı amansız hastalıktan “Karaciğer yetmezliği” sebebiyle 21 Mayıs günü aramızdan ayrılarak hakka yürüdü ve bizleri üzdü.

Geçtiğimiz aylarda Atatürk Devlet Hastanesinde de tedavi görmekte iken ben de rahatsızlanarak yan yana koğuşlarda yatmıştık ve o zamanlar durumu çok kötü değildi konuşuyor, sohbet ediyorduk ve 8 gün sonra ben taburcu oldum o da 1 hafta sonra evine yollanmıştı. Karaciğeri iflas durumuna gelen kardeşimize organ nakli şart olmuştu ama maalesef bulunamadı ve aramızdan ayrıldı.

Elbette çok üzgünüz, son birkaç senede Harun Ersoy, Çetin Sezgin, Ferdi Akıllı’dan sonra Akay Turhan’ı da sonsuzluğa uğurladık Rabbim mekânlarını cennet etsin.

Fotoğraflar konuşursa: Haber-Foto-Yorum Mustafa Emen

reklam
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

AK Parti sahada. Ayçiçek çalışıyor…

reklam
reklam

HIZLI YORUM YAP

reklam
reklam
r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.