a
reklam
reklam

Bir kaza mı olması bekleniyor?

Biz yazmaktan bıkmadık, bıkmayacağız. Ta ki yapılıncaya kadar da yazamaya ve yetkililerin dikkatine sunmaya devam edeceğiz.

Burası eski çarşı karakolu, şimdiki çocuk şube müdürlüğünün hemen yanından yukarı doğru uzanan merdivenli şehrin berbat ve tehlikeli merdivenli yolu. Bu yol Yayla semtine kadar ve Devlet Hastanesine kadar da çıkıyor. Zonguldak halkının çok sıkça kullandığı bir merdiven yoludur.

Gelin görün ki bu yol fotoğraflara da yansıdığı üzere çok tehlikeli arz etmektedir. Yolun her basmağı parke taşlarından yapılmış olup zaman içerisinde kırılmış ve yıkılmış olduğundan vatandaşların ayaklarını basarken ve inip-çıkarken her an düşecek tehlikesiyle endişe yaratmaktadır.

Bizler İMZA Gazetesi olarak bu yolun yapılması adına Belediye yetkililerin dikkatine sunmuştuk. Kenarlardaki korkuluklar yıkılmış durumda ve etrafı dikenlerle donanmış durumdadır. Allah muhafaza bir vatandaşın ayağının takılması veya dengesini kaybetmesi durumunda çok vahim yaralanmalar veya daha tehlikeli durumlar söz konusu olacaktır.

Fotoğrafı konuşturduğumuzda diyoruz ki, ey yetkililer lütfen buraya bir el atın da bu sıkıntıyı ortadan kaldırın yoksa büyük vebal altında kalırsınız. Bizden bir kere daha uyarması.

Fotoğraflar konuşursa: Haber-Yorum-Foto: Mustafa Emen

WhatsApp Image 2020 05 23 at 12.11.40 1

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Düzce, Karabük, Zonguldak ve Bartın’da kuvvetli bekleniyor!

reklam

HIZLI YORUM YAP

r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.