a

Beycuma beldesine huzurevi…

 
 Vali Mustafa Tutulmaz’a Beycuma beldesine bir huzurevi yapma düşüncesini ileten Tat Metal Yönetim Kurulu Başkanı Akın Tatoğlu’nun, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne verdiği dilekçe sonrasında konu Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, Beycuma Belediye Başkanı Vural Kundakçıoğlu ile Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Veli Köktürk tarafından Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Orhan Koç’a iletilmiş, Bakanlıkça gönderilen bir heyet tarafından huzurevi yapılması düşünülen alanda incelemelerde bulunulmuştur.
Huzurevi yapımı için alternatif yerlerden seçilecek olan arazinin belirlenmesi sonrasında plan, proje çalışmalarını müteakip inşaata başlanacaktır.
Bu vesile ile Zonguldak Valiliği olarak saygıdeğer halkımız adına, bu güzel ve anlamlı düşüncesi nedeniyle iş insanı, hayırsever Tat Metal yönetim kurulu başkanı Akın Tatoğlu’na teşekkür ediyoruz.
 

0 0 0 0 0 0
reklam
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Alan, “Kazanan Zonguldak olsun”

reklam
reklam

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0
reklam
reklam
r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.