a

Başkan, Başkanlarıyla görüştü…

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 4 Haziran günü geldiği Zonguldak ziyaretinde çok önemli açılış ve ziyaretlerde bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Uzun Mehmet Camii açılışı ile birlikte Cuma namazından sonra en önemlisi 150 yıllık rüya olan Filyos limanı açılışı ve tesislerinin yanı sıra 135 milyar metreküp doğalgaz rezervi ve toplamda da Karadeniz’de 540 milyar metreküpe çıkan gaz rezervi ve MFA Kocayusuf maske fabrikasının açılışıyla birlikte tüm dünyaya “Türkiye’nin gücünü görün” mesajını verdi.

Zonguldak’ta büyük ilgi ve alaka ile karşılanan ve vatandaşların sevgi gösterisinde bulunduğu Başkan Erdoğan, Zonguldak, Kozlu ve Kilimli Belediye Başkanları Ömer Selim Alan, Ali Bektaş ve Kamil Altun ile görüşerek yapılacak olan icraatlar hakkında bilgi alış verişinde bulundu ve birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Fotoğrafı konuşturduğumuzda, Türkiye’ye hizmet veren Başkan Erdoğan, Zonguldak merkez ve ilçelerine hizmet veren Belediye Başkanlarıyla “Biriz-Beraberiz, milletin hizmetindeyiz” dedi.

Fotoğraflar konuşursa-Haber: Yorum: Mustafa Emen.

reklam
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

BEÜ öğrencisi Enes, “Yarınlarımız Umut olsun” dedi çocuklara yardım etti…

reklam
reklam

HIZLI YORUM YAP

reklam
reklam
r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.