SON DAKİKA

Flaş! Geç kalınırsa yine kaçar!

Bartın, Çaycuma, Devrek, Gökçebey, Karabük, Zonguldak

Bartın destek veriyor! Pist uzuyor, genişliyor!

Bu haber 13 Ocak 2020 - 14:56 'de eklendi ve 2.230 kez görüntülendi.

Zonguldak Havalimanının pistini uzatma ve genişletilmesiyle ilgili sorunun dile getirildiği İMZA Gazetesinin sitesinde yer alan “ZONGULDAK, BARTIN, KARABÜK VALİ VE MİLLETVEKİLLERİNE…VEBALİ SİZİN” başlıklı haber üzerine gazeteci Osman Sav’ı arayan Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, “Pistin uzaması ve genişlemesine destek vereceğiz. Betonunu sağlayıp pisti uzatıp genişleteceğiz. Bu yatırım için 13 milyon lira para değil” dedi.

Zonguldak Havaalanının Bartın ve Karabük ile Avrupa’da yaşayan bölge insanı için önemini bildiklerini belirten Ak Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, “Zonguldak Milletvekillerimiz de uğraşıyorlar. Biz de destek vereceğiz. Bartın Özel İdaresinin kurduğu soğuk beton santralinden beton verip pisti uzatacağız ve genişleteceğiz. Bundan kimsenin endişesi olmasın. Halkımız da endişe etmesin” dedi.

“İPTALLER ENDİŞELENDİRMESİN”

THY’nın uçak seferlerini iptal etmesinin halkımızın moralini bozduğunu ve kendisini de arayanların olduğunu dile getiren Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, “Halkımız merak etmesin, pisti uzatıp genişleterek hem A320 tipi uçakların inmesine uygun hale getireceğiz hem de yaşanan iptallerin minimuma inmesini sağlayacağız” dedi.

0001 2 728x1024 - Bartın destek veriyor! Pist uzuyor, genişliyor!


HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

5 ADET YORUM YAPILDI

“Bartın destek veriyor! Pist uzuyor, genişliyor!” için 5 cevap

 1. AvatarBartin 74 dedi ki:

  Hay Allah Razi Olsun Senden…Yilmaz Tunc Vekilim..Bir Bartinli Olarak Seninle Gurur Duyuyorum..Asla Peşini Birakmayalim Havalimani Pist Sorununu..

 2. AvatarRecai YILDIRIM dedi ki:

  Sayın vekilimize bu girişimin dolayı çok teşekkürler bir isteğim daha olacak Saltukova ve Karapınar beldelerini Bartına dahil etmesi için TBMM’lisine önerge verirse bizi çok memnun eder.

 3. AvatarNedim şaşmaz dedi ki:

  İnşallah Avrupa’nın heryerinde Bartınlı zonguldaklı dolu cok iyi olur Birde fiyatlarda normalleşme olursa Avrupalı lar direk uçuş şanlı yakalar ve sürümden kazanıp zararda etmezler

 4. AvatarBilal Kutlu dedi ki:

  Bekliyoruz sayın vekilim

 5. AvatarYüksel aktaş dedi ki:

  Yaw destek vermesi güzel bir şey ama para sıkıntısı yok saçmalamayın biz dağı bile traş ettik kimlerin neye destek verdiğini çok iyi biliyoruz liman ile paralel zaten yapilacakti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.