Astroloji

 

 

 
Akrep (06.04.2020)
Uzun zamandır beklediğiniz işlerinize yeni çözümler getirebilirsiniz. Çalışkan yapınızı umutsuzlukla köreltmemelisiniz. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.
 
Aslan (06.04.2020)
Bugün aile büyüklerinizle yapmak istediğiniz önemli görüşmeler var ise değerlendirebilirsiniz. Geleceğe yönelik planlarınızda yalnız başına adım atmak sizleri korkutmasın. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.
 
Balık (06.04.2020)
Maddi konularınızda önemli planlamalar yapmanız gerekebilir. İlişkilerde çatışmalara karşı daha dikkatli olmalısınız. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.
 
Başak (06.04.2020)
Parasal konularınız da özellikle kadınlarla olan iş birlikleriniz de daha dikkatli olmalısınız. Bazı restleşmelere gidiyor olmanız geri dönüşü olmayan durumları beraberinde getirebilir. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.
 
Boğa (06.04.2020)
Ailevi ilişkilerde üstlendiğiniz sorumluluklar size hayatınızda kısıtlandığınız hissini yaşatabilir.  Onlarla olan iletişimlerinizde yanlış anlaşılmak, sizi olumsuz bir ruh haline sürüklememelidir. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.
 
İkizler (06.04.2020)
Ailenizden destek alarak finansal sorunlarınızı çözümleyebilirsiniz. Borçlar veya kredileriniz gibi konular da önemli girişimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.
 
Koç (06.04.2020)
Sorumluluklarınız önemli bir noktaya geliyor. Kariyer hayatınızda yapıcı yaklaşımlar benimseyin ve uzlaşmacı olun. Gerçek bir başarı sizlerin olabilir. Ama öncelikle sağlık diyoruz. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.
 
Kova (06.04.2020)
Kariyerinizde ortak amaçlar için hareket ettiğiniz insanlarla gereksiz bir ego savaşı içine girmeyin. Eğer aynı hedefler için ilerliyorsanız biraz daha bugün uyumlu olmak doğru olacaktır. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.
 
Oğlak (06.04.2020)
Finansal sorunlarınızı toparlamanız için yapacağınız görüşmelerde dengede kalmalısınız. Duygusal anlamda kendinizi yalnızlaşmış hissetmeyin. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.
 
Terazi (06.04.2020)
Yakın çevrenizle iletişimde olmanız gereken konularda daha anlayışlı ve çözüm odaklı olmalısınız. Duygusal açıdan daha olgun davranmayı seçin. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.
 
Yay (06.04.2020)
Çalışma hayatınızda öğreneceğiniz bazı gerçekler sizlerin kendinize farklı bir yön vermesine yardımcı olabilir. İş hayatınızda geçmişte yarım kalan sorumluluklarınıza odaklanmalısınız. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.
 
Yengeç (06.04.2020)
Sosyal medya ve iletişim bugün hayatınızda ön planda olabilir. İletişimin güçlü aktığı bugün genelinde yepyeni bir iş girişimi başlatabilirsiniz. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.

 

 

 

Haber Yazılımı