a

Ankara’yı su yolu yaptılar…

Son dönemlerde Zonguldak’ta ciddi şekilde değişim ve hareketlilik gözleniyor. Zonguldak değişiyor ve görsel anlamda yapılan bu değişiklikleri halk yakından takip ediyor.

Geçmiş dönemlerde böyle bir hareketliliğin olmaması, hizmet gelmemesi ve Zonguldak şehrinin yerinde sayması halk tarafından yadırganmış ve Ankara’ya seçilip gönderilen Milletvekilleri eleştiri yağmuruna tutulmaktaydı.

Gelinen noktada gerek AK Parti 3 Milletvekili Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu, Hamdi Uçar ve gerekse Belediye Başkanları Merkezde Ömer Selim Alan, İlçelerde Kozlu Ali Bektaş ve Kilimli Kamil Altun olmak üzere hep birlikte sık-sık Ankara’ya giderek yetkililerle görüşmek suretiyle Zonguldak’ın sorunlarına çözüm aranıyor ve bulunmaya çalışılıyor.

Hani denir ya, “Ağlamayan çocuğa mama verilmez” diye.

Böyle bir örnek misali Zonguldak’ın yetkili Milletvekili ve Belediye Başkanları gerçekten Ankara’yı suyolu yapmak suretiyle gerekli olan hizmetleri alarak il ve ilçelerde yukarıda ifade ettiğimiz şekilde değişim ve hareketlilik devam ediyor.

Sıkça ifade ettikleri “2023’te Zonguldak’ı tanıyamayacaksınız” sözlerini buradan onlara hatırlatıyor ve bu tarihte nasıl bir Zonguldak göreceğiz gerçekten hep birlikte merakla bekliyoruz. Allah bu gelişmeleri hep birlikte görmeyi de yaşamayı da herkese nasip etsin inşallah diye dua ediyoruz. Nasip bu görüp görmemek de var öyle değil mi? Haber: Yorum: Mustafa Emen.

0 0 0 0 0 0
reklam
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Denizlere 10-20 milyon ton plastik. “ Yuh artık.”

reklam
reklam

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0
reklam
reklam
r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.